اخبار سیاسی

ترامپ: آمریکا با بایدن به جهنم می رود

رئیس جمهور پیشین آمریکا با انتقاد از رویکرد دولت جو بایدن در سیاست خارجی این کشور گفت که اگر وی رئیس جمهور بود، اکنون شرایط روابط واشنگتن و مسکو بدین شکل نبود.

19 اردیبهشت 1401

راه حل جلوگیری از مهاجرت جوانان تحصیلنموده از زبان وزیر کار ، 220 طرح اشتغالزا را جمع بندی و تدوین نموده ایم

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: بعضی از دستگاه ها در ارتباط با مهارت آموزی، بخشی در ارتباط با تامین سرمایه، بخشی در ارتباط با بازاریابی و ... در حال جذب افراد تحصیل نموده و ایجاد اشتغال برای آن ها هستند.

16 اردیبهشت 1401

جلسه هم اندیشی دستگاه های خدماتی استان آذربایجان شرقی به میزبانی شرکت گاز استان برگزار گردید

خبرگزاری خبرنگاران-در راستای ایفای مسؤولیت های اجتماعی و کاهش زمان ارائه خدمات به ذینفعان مشترک،جلسه به اشتراک گذاری تجربیات پیروز شرکت گاز با حضور معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری، دستگاه های خدماتی استان، به میزبانی شرکت گاز برگزار گشت.

5 اردیبهشت 1401

قدردانی شهرداری تهران از شورا برای ایجاد مفاهمه و تعامل در بررسی بودجه 1401

سخنگوی شهرداری تهران با اشاره به برگزاری جلسه سه شیفته شورای شهر با حضور شهردار تهران برای بررسی تبصره های بودجه سال آینده شهرداری بر رضایت شهرداری از فرایند تصویب بودجه تأکید کرد و از اعضای شورا برای ایجاد مفاهمه و تعامل در بررسی این بودجه قدردانی...

1 اردیبهشت 1401

تور ارزان روسیه: آمریکا: سیاست درهای باز ناتو به درخواست روسیه تغییر نخواهد کرد

در حالی که مذاکرات مربوط به تضمین های امنیتی امروز (چهارشنبه) در چارچوب شورای روسیه-ناتو دنبال می گردد، واشنگتن دورنمایی برای دستیابی به توافق با مسکو درباره مسئله توسعه ناتو نمی بیند و حاضر به دادن امتیازی در این زمینه نیست.

31 فروردین 1401

افزایش نرخ سوخت گاز در صنایع پتروشیمی و پالایشگاهی بر بازار سرمایه اثر منفی دارد

مرکز پژوهش های مجلس در گزارشی به آنالیز افزایش نرخ سوخت گاز در صنایع پتروشیمی و پالایشگاهی پرداخته است. افزایش نرخ سوخت گاز تحویلی به صنایع پتروشیمی و پالایش نفت تا معادل نرخ خوراک گاز صنعت پتروشیمی، سیاستی است که با هدف کاهش یارانه پنهان انرژی، افزایش...

26 اسفند 1400

اصرار لیز تراس برای برگزاری مراسم اشرافی با پول مالیات دهندگان انگلیس

افشای اصرار وزیر خارجه انگلیس برای برگزاری مراسم شام مجلل با حضور مقامات حزبی و یک مقام آمریکایی واکنش ها و جنجال هایی را در پی داشته است.

23 اسفند 1400

بزرگداشت سالروز تولد قائد اعظم در سراسر پاکستان

امروز 25 دسامبر در سراسر پاکستان 146 اُمین سالگرد تولد محمدعلی جناح معروف به قائد اعظم بنیانگذار پاکستان در سراسر این کشور گرامی داشته می گردد.

15 اسفند 1400

بودجه دانشگاه یاسوج برای سال آینده بیش از 2000 هزار میلیارد ریال اعلام شد

براساس لایحه تقدیمی دولت به مجلس، بودجه دانشگاه یاسوج برای سال 1401، 2 هزارو 290 میلیارد و 861 میلیون ریال پیش بینی شده است.

8 اسفند 1400

اعلام آمادگی شرکت های بلژیکی برای مشارکت در طرح جهش مسکن

واهیک شاهینیان، عضو اتاق مشترک ایران و بلژیک با اشاره به اعلام آمادگی صنایع ساختمانی بلژیک برای حضور در بازار مسکن ایران، گفت: حضور صنایع ساختمانی بلژیک در بازار ایران به سال 1386 برمی شود که با شرکت در سمینار ساختمان سازی به روش های صنعتی ایران - بلژیک...

3 اسفند 1400

اجرای 9 هزار پروژه بزرگ در صنعت برق در 4 سال آینده

معاون وزیر نیرو گفت: در طول چهار سال آینده 900 پروژه بزرگ در صنعت برق با اعتباری بالغ بر 795 میلیارد تومان اجرا خواهد شود.

30 بهمن 1400

سرپرست دفتر سیاستگذاری، برنامه ریزی و توسعه فناوری منصوب شد

به گزارش خبرنگاران به نقل از وزارت علوم، در این حکم بر بسترسازی برای ارتقاء شاخص های اشتغال زایی دانشجویان و فارغ التحصیلان دانشگاهی با حمایت از فعالیت های شرکت های نوآفرین، استارتاپ ها و شرکت های کوچک و میانه، و بستر سازی برای تعامل و همکاری حداکثری...

12 بهمن 1400

پیگیری شهردار تهران درخصوص اصلاح بودجه 1401

تهران (پانا) - معاون برنام ریزی شهرداری تهران گفت شهردارتهران پیگیر اصلاح بودجه کشور درخصوص اعتبارات شهرداری ها است.

9 بهمن 1400

تامین مواد غذایی فراوان و سالم مرهون تحقیقات است

خبرگزاری خبرنگاران-قائم مقام وزیر در قرارگاه امنیت غذایی وزارت جهاد کشاورزی گفت: تامین مواد غذایی فراوان و سالم مرهون تحقیقات است.

29 دی 1400

هزینه های بودجه دولت، فراتر از تحمل اقتصاد کشور است

تهران (پانا) - تحلیلکر مسائل مالی با اشاره به رقابت بالای مصرف کنندگان بودجه برای جذب بودجه بیشتر در لایحه بودجه 1401، می گوید تا زمانی که کوچک سازی واقعی دولتی شکل نگرفته باشد و کاهش هزینه های جاری دولت به صورت واقعی و پایدار صورت نپذیرد، کشور امکان تنفس...

23 دی 1400

وزارت بهداشت: هنوز وارد خیز ششم سراسری کرونا نشده ایم

تهران (پانا) - وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی خاطرنشان کرد که هنوز وارد خیز ششم سراسری کرونا نشده ایم و ضمن آنکه فرایند بستری در استان های کشور پایدار یا کاهشی است.

21 دی 1400

6 آذر؛ جلسه جمع بندی کمیسیون آموزش درباره صلاحیت یوسف نوری

تهران (پانا) - سخنگوی کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس شورای اسلامی از برگزاری جلسه جمع بندی این کمیسیون برای آنالیز صلاحیت یوسف نوری گزینه پیشنهادی وزارت آموزش و پرورش در روز شنبه 6 آذرماه اطلاع داد و گفت گزارش کمیسیون در همان روز برای آنالیز در...

19 دی 1400

احداث بام شهرری در کوهپایه های بزرگراه امام علی (ع)

خبرگزاری خبرنگاران- شهردار منطقه 20 از احداث بام شهرری در کوهپایه های بزرگراه امام علی (ع) خبر داد.

11 دی 1400

مجوز صادرات 300 هزار راس دام غیر مولد صادر شد

وزیر جهاد کشاورزی مجوز و دستورالعمل صادرات 300 هزار راس دام غیر مولد عشایر کشور را ابلاغ کرد.

9 دی 1400

حاجتی: کارآمدترین نظام پرداخت یارانه خانوار نهایی شد

مدیرعامل سازمان هدفمندی یارانه ها از نهایی سازی کارآمدترین نظام پرداخت رفاهی و پرداخت یارانه جهت استفاده در لایحه بودجه 1401 خبر داد.

1 دی 1400
تعداد: (403)