اخبار و رویدادها

توضیحات سازمان محیط زیست درباره تلف شدن ماهیان رودخانه قره سو

مدیر کل محیط زیست استان کرمانشاه درباره تلف شدن ماهیان رودخانه قره سو توضیخاتی ارائه کرد و گفت: تا آخر امروز علت اصلی این اتفاق تعیین می گردد

17 آذر 1398

انتها روابط توریستی ایران و صربستان چه شد؟

سفیر جمهوری صربستان در ایران گفت: روابط توریستی ایران و صربستان متوقف نشده است.

17 آذر 1398

سندی برای پیشتازی ایران در فرارمغزها وجود ندارد

به گزارش خبرنگاران به نقل از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، در حالی که هر ساله گزارش های مربوط به آمار مهاجرت توسط ارگان های بین المللی از جمله سازمان ملل متحد ارائه می گردد چند سالی است که مدعیان زیادی در ارتباط با رتبه نخست ایران در فرار مغزها صحبت...

17 آذر 1398

اهدای کتاب و تجهیز کتابخانه های مناطق محروم در هفته کتاب

مدیر روابط عمومی انجمن ناشران آموزشی از اهدای کتاب و تجهیز کتابخانه های مناطق محروم و برگزاری نمایشگاه کتاب در مدارس در ایام بیست و هفتمین هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران اطلاع داد.

16 آذر 1398

واگذاری دو باشگاه استقلال و پرسپولیس

خبرنگاران : مسئول پیگیری واگذاری 2 باشگاه استقلال و پرسپولیس گفت صورت های اقتصادی سال های 95، 96 و 97 سرخابی ها به سازمان فرابورس فرستاده شده است.

15 آذر 1398

طرح ورزش همگانی دانشجویان در دانشگاه تهران آغاز شد

طرح ورزش همگانی با هدف توسعه و تقویت فعالیت های ورزشی به ویژه در حوزه ورزش همگانی در دانشگاه تهران آغاز شد.

15 آذر 1398

چشم انداز 1404 کشور مبنای جهت گیری نظام بانکی است

رئیس هیئت مدیره بانک دی در سفر به شهر ساوه ضمن بازدید از گروه صنعتی بوتان و گروه صنعتی صفا چشم انداز 1404 کشور را مبنای جهت گیری نظام بانکی مطرح نمود.

14 آذر 1398

واردات 12 تا 15 هزار میلیارد دلاری خودرو در صورت تعطیلی خودروسازی

دبیر انجمن خودروسازان ایران گفت: اگر صنعت خودروسازی کشور تعطیل گردد باید 12 تا 15 هزار میلیارد دلار واردات خودرو داشته باشیم.

14 آذر 1398

کنفرانس بین المللی آزادی و حقوق بشر برگزار می شود

به گزارش خبرنگاران، محور موضوعات کنفرانس بین المللی آزادی و حقوق بشر شامل، آزادی و حقوق بشر، تجارب محلی، منطقه ای و بین المللی، حقوق زنان و بچه ها، آزادی دانش و حق دسترسی به اطلاعات، مالکیت معنوی و تبادل اطلاعات، امنیت، آزادی و حقوق بشر، انقلاب، آزادی...

13 آذر 1398

علی اکبری: محجوب را برای حضور در MMA تشویق کردم، تعدادی کشتی گیر و بوکسور از من مشورت گرفتند!

مبارز ایرانی حاضر در رشته رزمی MMA با بیان اینکه جواد محجوب جودوکار المپیکی ایران را برای حضور در این رشته تشویق نموده است گفت: ورزشکاران زیادی از جمله تعدادی از کشتی گیران و بوکسورهای ایرانی نیز قصد دارند وارد این رشته شوند.

13 آذر 1398

حکمتیار خواهان تشکیل دولت موقت در افغانستان شد

نامزد انتخابات ریاست جمهوری افغانستان گفت که در صورت کشیده شدن انتخابات این کشور به دور دوم تا زمان برگزاری آن باید دولت موقت برقرار گردد.

12 آذر 1398

تیم دانشگاه آزاد ایلخچی در مسابقات ربوکاپ 2017 ژاپن حضور پیدا می کند

به گزارش خبرنگاران به نقل از روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی ایلخچی، بیست و یکمین دوره مسابقات ربوکاپ 2017، پنجم تا هشتم مرداد سال جاری با حضور تیم های مطرح و صاحب سبک در حوزه رباتیک جهان از جمله آمریکا، آلمان، ژاپن، چین، هلند، کانادا، تایوان، برزیل،...

12 آذر 1398

یارانه معوق واریز نشد!

با وجود این که گفته می شد یارانه افرادی که در شهریورماه به دلیلی غیر از حذف گروه های پردرآمد واریز نشده است همراه با یارانه مهرماه پرداخت خواهد شد، این افراد فقط یارانه مهرماه را دریافت کرده اند و خبری از دو یارانه نبود.

12 آذر 1398

کنفرانس بین المللی غذای حلال و بیوتکنولوژی برگزار می گردد

به گزارش خبرنگاران، بیستمین کنفرانس بین المللی تحقیقات حلال در روزهای 5 تا 6 دسامبر 2018 در کوالالامپور- مالزی برگزار می گردد.

11 آذر 1398

فیلم ، سفر به گنج پنهان طبیعت در آفریقا ، اینجا صحنهٔ بزرگترین نبرد آفریقا پس از جنگ جهانی دوم بوده است

می خواهیم سفری داشته باشیم به آنگولا و منطقه کواندو کوبانگو یکی از گنج های پنهان طبیعت آفریقا که به یُمن رودهایی که در آن جاری است تنوع زیستی ویژه ای دارد.

11 آذر 1398

عامل مرگ 350 پناهجو در سال 2001 در استرالیا بازداشت شد

پلیس استرالیا در بیانیه ای از بازداشت یک مرد 43 ساله عراقی در ارتباط با مرگ بیش از 350 پناهجو در سال 2001 در فرودگاه بریزبن اطلاع داد.

11 آذر 1398

گروه ویژه اقدام مالی باردیگر فرصت ایران را تمدید کرد

به گزارش خبرنگاران به نقل از رویترز، گروه ویژه اقدام مالی گفت که تا فرویه 2020 به ایران زمان خواهد داد تا استانداردهای لازم و مورد نظر را اجرا کند و بعد از آن از اعضایش خواهد خواست تا در برابر ایران اقدامات متقابل انجام دهند.

10 آذر 1398

فزونی پرسپولیس مقابل تیم شهدای رزکان در دیداری محبت آمیز

تیم فوتبال پرسپولیس در دیداری محبت آمیز به مصاف تیم شهدای رزکان رفت و پیروز شد به پیروزی برسد.

9 آذر 1398

بغداد بار دیگر خواستار توقف عملیات ترکیه در سوریه شد

رئیس جمهور عراق در دیدار با وزیر خارجه فرانسه خواستار توقف عملیات نظامی ترکیه در سوریه شد.

9 آذر 1398

تولید خودرو با سوخت الکتریکی در مازندران اجرایی شد

محمد محمدپورعمران در گفتگو با خبرنگاران گفت: این مجموعه با سرمایه گذاری بالغ بر هفت هزار میلیارد ریال در زمینی به مساحت 10 هکتار در غرب استان مازندران و با هدف ایجاد اشتغال سه هزار و 500 نفر آغاز بکار خواهد کرد.

8 آذر 1398
تعداد: (158)