اخبار و رویدادها

فعالیت خوابگاه های دانشجویی به شرط واکسیناسیون

خبرنگاران/خوزستان مدیر امور دانشجویی دانشگاه شهید چمران اهواز با اشاره به فعالیت خوابگاه های دانشجویی برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی، گفت: شرط فعالیت خوابگاه ها این است که حتماً واکسیناسیون اجرا شده باشد.

30 مهر 1400

سینا حجازی خواننده بسته پیشنهادی شد

سینا حجازی خواننده تیتراژ آغازین برنامه بسته پیشنهادی شد که با اجرای مژده لواسانی از ابتدای ماه ربیع الاول روی آنتن شبکه دو سیما می رود.

28 مهر 1400

قرار گرفتن باربی فضانورد در شرایط بی وزنی

عروسک باربی ساخته شده از روی فضانورد آژانس فضایی اروپا در شرایط بی وزنی نهاده شد و در هوا شناور شد.

26 مهر 1400

تور روسیه ارزان: معرفی شهر نیژنی نووگورود روسیه و زیبایی های بی مثالش

شهر نیژنی نووگورود روسیه Nizhny Novgorod یکی از شهرهای بی مثال بشمار می آید و زمانی یکی از شهرهای نظامی مهم روسیه بود. در زمان اتحاد جماهیر شوروی گردشگران خارجی نمی توانستند از آن تماشا نمایند اما، پس از فروپاشی شوروی این امکان برای گردشگران خارجی هم بوجود...

24 مهر 1400

مجموعه کتابی در پاسخ به احتیاج دینداری در عصر مدرن منتشر شد

به گزارش خبرنگاران، کتاب های سه نامزد، آدم خوبه، یگانه دوران و بزرگ استراتژیست دوران از مجموعه محور مقدس است که به قلم علیرضا موذن نوشته شده به آنالیز جریان های دینی و شبهات اعتقادی و معرفی محور مقدس دین می پردازد. ویژگی این مجموعه درنظر گرفتن احتیاج...

23 مهر 1400

باخت هفته نخست تلنگری برای جوانان توس مشهد بود

خبرنگاران/خراسان رضوی مربی تیم بدمینتون توس جهت مشهد گفت: با ترکیبی بومی و با جذب 2 بازیکن غیربومی لیگ را شروع کردیم که امیدوارم نتایج خوبی در لیگ بگیریم.

22 مهر 1400

تور ارزان فیلیپین: جایزه صلح نوبل به روزنامه نگاران فیلیپینی و روسی رسید

کمیته نوبل نروژ یک روزنامه نگار فیلیپینی-آمریکایی و یک روزنامه نگار روسی را به اسم برندگان مشترک جایزه صلح نوبل در سال 2021 معرفی کرد.

21 مهر 1400

هشدار کمالوندی به آژانس

سخنگوی سازمان انرژی اتمی در واکنش به انتشار گزارش غیر دقیق مدیر کل آژانس بین المللی انرژی اتمی درباره ایران گفت که آژانس با گزارشات هدف دار و مغرضانه فرایند سازنده ایجاد شده را تخریب نکند.

19 مهر 1400

طراحی تراکت: مس رفسنجان بر تراکتور غلبه کرد

شاگردان محمد ربیعی در غیاب این مربی، مقابل تراکتور پیروز شدند.

17 مهر 1400

تور سنگاپور: اولین گام سنگاپور برای مبارزه با مداخلات خارجی

سنگاپور در پی تصویب قانونی است که مانع از توسعه مداخلات کشورهای خارجی در امور داخلی این کشور گردد.

16 مهر 1400

پاسخ روابط عمومی اسنپ تریپ به ابهامات مطرح شده در خصوص مجوز فروش بلیت هواپیما

خبرگزاری خبرنگاران- در پی انتشار خبری مبنی بر غیرقانونی بودن فروش بلیت هواپیما در اپلیکیشن اسنپ و آپ، شرکت اسنپ تریپ در قالب جوابیه ای فرایند قانونی بودن فروش بلیت هواپیما را شرح می دهد:

14 مهر 1400

اعلام نتایج قرعه کشی رانا پلاس سقف شیشه ای

به گزارش خبرنگاران، امروز یکشنبه، مراسم قرعه کشی مرحله بیست و سوم فروش فوق العاده خودرو رانا پلاس با سقف شیشه ای با حضور نمایندگان نهادهای ناظر در محل سالن کنفرانس معاونت بازاریابی و فروش این شرکت برگزار شد.

13 مهر 1400

بازدید معاون رییس جمهور و تولیت آستان قدس رضوی از موزه ملک

حجت الاسلام والمسلمین احمد مروی تولیت آستان قدس رضوی به همراه سید محمد حسینی رئیس هیئت مدیره کتابخانه و موزه ملی ملک و غلامرضا خواجه سروی، مدیرعامل موسسه از بخشهای مختلف کتابخانه و موزه ملی ملک بازدید کردند.

10 مهر 1400

نقطه قوت در ورزش دانشگاهی، توجه به ورزش بانوان است

رئیس فدراسیون ملی ورزش های دانشگاهی گفت: نقطه قوت در ورزش دانشگاهی توجه جدی به ورزش بانوان است به طوری که سهم بانوان و آقایان در 6 رشته یونیورسیاد دانشجویی یکسان است.

8 مهر 1400

مقام نخست نشریه گفتمان حق دانشگاه صنعتی قم در جشنواره شهید دیالمه

نشریه جامعه اسلامی دانشگاه صنعتی قم به نام گفتمان حق در جشنواره شهید دیالمه به مقام نخست دست پیدا

6 مهر 1400

تور آلمان ارزان: نزاع و تیراندازی بر سر ماسک در آلمان یک کشته بر جای گذاشت

نزاع و تیراندازی در فروشگاهی در استان رایلند-فالتز آلمان بر سر قاعده استفاده از ماسک منجر به تیراندازی شده و یک کشته بر جای گذاشت.

5 مهر 1400

مسائل بیمارستان و مراکز درمانی تازه تاسیس مهدیشهر و سمنان برطرف می شود

استاندار سمنان گفت: با تخصیص اعتبار ، مسائل تردد و روشنایی بیمارستان نو مهدیشهر برطرف و دو بخش نو به بیمارستان کوثر سمنان اضافه می شود

4 مهر 1400

آدم ها 3 جور می سوزند

سوختگی درجه اول، ساده ترین نوع سوختگی است که تنها لایه خارجی پوست را شامل می شود. پوست معمولا قرمز می شود و ممکن است متورم و دردناک شود. لایه خارجی پوست به طور کامل نسوخته است. به طور کلی این نوع سوختگی در منزل قابل درمان است، مگر در مواردی که سوختگی...

3 مهر 1400

محمد نبی رضایی دوازدهم دنیا شد

به گزارش خبرنگاران، در ادامه مسابقات قایقرانی آب های آرام قهرمانی دنیا در کپنهاگ دانمارک محمد نبی رضایی که به فینال B ماده هزار متر کانوی تک نفره مردان راه یافته بود به مصاف رقبای خود رفت.

2 مهر 1400

افزایش دلار و کاهش یورو در بازار متشکل ارزی؛ 27 شهریورماه

خبرگزاری خبرنگاران- مدیرکل ارتباطات بازار متشکل ارز ایران نرخ میانگین وزنی دلار در معاملات امروز این بازار را 26 هزار و 561 تومان گفت.

1 مهر 1400
تعداد: (1340)