اخبار اقتصادی

برنامه ای برای افزایش قیمت بلیت هواپیما نداریم

سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری گفت: هیچگونه افزایش قیمتی در سفرهای هوایی رخ نداده و برنامه ای هم برای آن وجود ندارد.

1 مرداد 1400

2.2 درصد از صادرات غیرنفتی متشکل از صنایع پلیمری است

خبرنگاران- رییس هیات مدیره انجمن ملی صنایع پلیمر ایران گفت: صنایع پلیمر 2.2 درصد از صادرات غیرنفتی را تشکیل می دهند، این در حالی است که ظرفیت نصب شده بیش از 20 میلیون تن بوده و از این ظرفیت حدود 15 میلیون تن خالی است.

28 تیر 1400

عبداللهی: وزیر ورزش با حضور مربی ایتالیایی موافقت کرد، طرفداران استقلال ناراحت بودند که به مجلس رفتند

سرپرست تیم فوتبال استقلال گفت: امروز خوشبختانه وزیر ورزش با حضور مربی ایتالیایی در تهران موافقت نموده که وی به تهران بیاید.

26 تیر 1400

ماجرای طرح مدیریت داده ها چیست؟ ، مجلس برای مردم خواب جدیدی دیده؟

به گزارش خبرنگاران، طرح ساماندهی فضای مجازی از دستور کار مجلس خارج شده اما گویی جمعی از نمایندگان طرح دیگری را به جریان انداخته اند. مصطفی طاهری، عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس می گوید این کمیسیون طرح مدیریت داده ها و اطلاعات ملی را در دست آنالیز دارد...

22 تیر 1400

آقامحمدی: آموزش و ارتقای مهارت های عملی بستری برای افزایش اشتغال است

تهران (پانا) - عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با تشریح رویکرد توانمندسازی محلات و مناطق حاشیه ای گفت آموزش و ارتقای مهارت های عملی می تواند بستر مناسبی برای افزایش اشتغال و کارآفرینی در محلات فراهم سازد.

17 تیر 1400

رایانه های کوانتومی؛ تهدیدی برای کیف های پول بیت کوین

فرد ثیـل، مدیرعامل شرکت Marathon Digital Holdings که در زمینه استخراج بیت کوین فعالیت دارد، اخیرا گفت که اگر امروز به یک رایانه کوانتومی دسترسی داشتید می توانستید رمز کیف پول های بلاک چین را هک کنید.

15 تیر 1400

آرزو دارم پیاده به کربلا بروم

قصه امروز، روایت زندگی رامین رحیمی، موسیقیدان کرمانی است که دو سال پیش در جشنواره سازهای آکادمیک شرکت کرد و در رقابت با افرادی که شرایط جسمانی سالم داشتند، رتبه نخست را کسب کرد.

13 تیر 1400

از حال و احوال بورس چه خبر؟

تهران (پانا) - شاخص کل در بازار بورس امروز (دوشنبه، سوم خردادماه) 12 هزار و 189 واحد افت داشت که در نهایت این شاخص به رقم یک میلیون و 95 هزار واحد رسید.

12 تیر 1400

تمدید قراردادهای اجاره توسط ستاد ملی کرونا تصویب می شود

تهران (پانا) - معاون وزیر راه و شهرسازی بیان کرد پیشنهاد تمدید و معین سقف قراردادهای اجاره در سال 1400 ارائه شده، اما تا به امروز تصمیمی در این زمینه اتخاذ نشده است.

6 تیر 1400

آپارتمان های 1.5 تا 2 میلیاردی تهران

خبرنگاران : در محله های مختلف تهران با بودجه ای بین 1.5 تا 2 میلیارد تومان می توان آپارتمان های با متراژ 44 تا 106 میلیون تومان خریداری کرد.

29 خرداد 1400

رونمایی از بزرگترین گلیم در شهر ملی گلیم

از بزرگترین گلیم شهرستان نمین رونمایی و به نام این شهر ثبت شد.

29 خرداد 1400

ترفند های هوشمندانه رستوران داران که جیب شما را خالی می کند

صاحبان رستوران ها برای ترغیب مشتریان به سفارش های بیشتر ترفند هایی را به کار می برند که ما شما را با چند نمونه از این ترفند ها آشنا می کنیم.

26 خرداد 1400

آبرسانی سیار به 83 روستای استان سمنان

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان سمنان گفت: به دلیل کاهش بارش ها به احتمال زیاد در تابستان امسال به 83 روستای استان سمنان آبرسانی سیار انجام می شود.

25 خرداد 1400

این جاده یکطرفه نیست!

مدیر مسئول روزنامه کیهان با بیان اینکه ارتباط دادن گرانی مرغ و تخم مرغ و مسکن و اجاره بها و بیکاری و... به تحریم ها، ضمن آنکه سخنی بیرون از واقعیت و سرپوشی برناکارآمدی هاست، نوشت: پیغام ضعف به دشمن نیز هست و دشمن را به ادامه تحریم ها تشویق می نماید!. در این...

24 خرداد 1400

نوسان نرخ سود کوتاه مدت و بلند مدت در کانال 22 درصد

خبرنگاران: امروز اول خرداد 1400 با وجود اینکه حجم معاملات اوراق بدهی دولت تا رشدی نسبی داشت، اما مانند چند روز اخیر بازاری سرد را تجربه کرد ونتوانست مرز 20 میلیاردتومانی را رد کند.

23 خرداد 1400

درخواست رئیس اینتر از بازیکنان: حقوق 2 ماه تان را ببخشید!

بحران مالی باشگاه اینتر به جایی رسیده که رئیس چینی این باشگاه از بازیکنان خواسته است قید حقوق 2 ماه شان را بزنند.

19 خرداد 1400

حداقلی بگیران در فرودین 1400 کمتر از 4 میلیون تومان گرفتند!، همسان سازی حقوق بازنشستگان گرفتار بی تدبیری مدیران تامین اجتماعی

حمید حاج اسماعیلی گفت: مدیران سازمان تامین اجتماعی بر خلاف ادعای خود و مصوبه مجلس، طرح همسان سازی و متناسب سازی حقوق مستمری بگیران صندوق تامین اجتماعی را به درستی اجرا نکرده اند و این تبعیض ...

12 خرداد 1400

نشست مشترک مدیران گمرک و پایانه های مرزی ایران و ترکیه

تهران (پانا) - نشست مشترک مدیران گمرک و پایانه های مرزی ایران و ترکیه برگزار گردید.

7 خرداد 1400

بازبینی مجدد محاسبات احکام جدید مستمری بگیران غیرحداقلی بگیر تامین اجتماعی نهایی شد

خبرگزاری خبرنگاران- بازبینی مجدد محاسبات احکام جدید مستمری بگیران سایر سطوح (غیرحداقلی بگیران) سازمان تامین اجتماعی نهایی شد.

6 خرداد 1400

باقرزاده: توقع داشتم حداقل پس از باخت یک قطره اشک می ریختند، فخری در فلوره و اپه دخالت نمی کند

رئیس فدراسیون شمشیربازی گفت: همه کسانی که در این مدت چه در رشته فلوره و چه در اپه و چه در سابر صحبت های غیر مستند زدند باید توضیح دهند.

4 خرداد 1400
تعداد: (387)