اخبار صنعت

آیا توافق 25 ساله ایران و چین موضوع جدیدی است؟

مدتی پیش خبر توافق 25 ساله همکاری های راهبردی میان ایران و چین منتشر و باعث انتشار تحلیل های فراوانی ازسوی تحلیل گران و فعالان مالی و سیاسی کشور شد.

1 مهر 1399

زیان 8 میلیارد دلاری توتال از سقوط قیمت نفت و گاز

شرکت توتال فرانسه پس از کاهش دورنمای قیمت نفت و گاز، ارزش داراییهای خود را که عمدتا پروژه های ماسه نفتی کانادا بودند، هشت میلیارد دلار کاهش داد.

31 شهریور 1399

سیاست ما باید مقابله با فرار مالیاتی باشد نه برخورد با مرجع صادرکننده کارت بازرگانی

رئیس کمیسیون مالیات، کار و تأمین اجتماعی اتاق ایران، ضمن تاکید بر تشکیل شورای سیاست گذاری مالیات، بر این باور است که بعضا در سیاست های اجرایی ما اقداماتی را انجام می دهیم که بستر را برای فرار مالیاتی ایجاد می نماید.

26 شهریور 1399

جدال مرگ و زندگی، استقلالی با انگیزه مقابل شاگردان مجیدی

هفته بیست و ششم لیگ برتر با انجام بازی های حساس و سرنوشت ساز در صدر و قعرجدول دنبال می شود.

24 شهریور 1399

زندی: دوست دارم روزی در استقلال مربیگری کنم، مجیدی محبوب است و می تواند نتیجه بگیرد

فریدون زندی بازیکن پیشین تیم فوتبال استقلال گفت: اگر چه در حال حاضر در آلمان کار می کنم، اما دوست دارم روزی در استقلال مربیگری کنم.

22 شهریور 1399

خبرنگاران پس لرزه های استعفای سرمربی تیم فوتبال شهرخودرو

مشهد- خبرنگاران- سرمربی تیم فوتبال شهرخودرو هجدهم تیر بعد از انتها تمرینات این تیم از بازیکنان خود خداحافظی و استعفای خود را به مالک این تیم تقدیم کرد در حالی که این تیم 21 تیر ماه مقابل تیم سایپا بازی دارد.

17 شهریور 1399

افزایش سرمایه 50 درصدی فخاس تصویب شد

به گزارش خبرنگاران، شرکت فولاد خراسان که با نماد فخاس در بورس فعال است روز گذشته خبر تایید افزایش سرمایه 50 درصدی خود توسط هیات مدیره را روی وبسایت کدال قرار داد.

15 شهریور 1399

معاون درمان وزارت بهداشت از مراکز درمانی اهواز بازدید کرد

معاون درمان وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در سفر به استان خوزستان از بیمارستان های اهواز و آبادان بازدید کرد.

26 مرداد 1399

پیش نویس اصلاحی آیین نامه مشاغل سخت و زیان آور تدوین شد

پیش نویس اصلاحی آیین نامه مشاغل سخت و زیان آور طبق مصوبه شورای گفت وگوی دولت و بخش خصوصی در سال گذشته، طی نشست های تخصصی دبیرخانه شورای گفت وگو و با حضور نمایندگان دستگاه های مربوط برای طرح در نشست اصلی شورا، تدوین و نهایی شد.

24 مرداد 1399

واکنش ربیعی به شایعه استعفای نمکی ، شایعه استعفای وزیر بهداشت از چه زمانی و از کجا شروع شد؟

سخنگوی دولت در توئیتی به شایعه استعفای سعید نمکی وزیر بهداشت واکنش نشان داد.

24 مرداد 1399

آنالیز مسائل امنیتی و ضدجاسوسی در جلسه غیرعلنی امروز مجلس

سخنگوی هیئت رئیسه مجلس به تشریح جلسه غیر علنی امروز مجلس پرداخت.

18 مرداد 1399

انتشار دستورالعمل شماره 3 سفر هوشمند در آستانه تعطیلات نیمه خرداد

در آستانه تعطیلات نیمه خرداد دستورالعمل شماره 3 سفر هوشمند (سفر + سلامت) در ایام بیماری کرونا از سوی ستاد هماهنگی خدمات سفر وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی منتشر شد.

12 مرداد 1399

45 درصد از معادن سنگ تزئینی، غیرفعال است

آمار های رسمی در زمینه معادن سنگ تزئینی و ساختمانی گویای غیرفعال بودن بیش از 45 درصد اینگونه معادن است که اکنون در برنامه فعال سازی این بخش قرار گرفته اند.

11 مرداد 1399

شروع طرح رایگان گازسوز کردن خودروهای عمومی

قائم مقام شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران گفت: طرح رایگان گازسوز کردن خودرو های عمومی با گازسوز کردن 600 دستگاه وانت بار کلید خورده است.

5 مرداد 1399

درباره درویش عبدالمجید طالقانی ؛ عظیم ترین خوشنویس خط شکسته نستعلیق

شهرت و بزرگی میرعماد در خط نستعلیق به حدی بود که درویش دریافت همواره در سایه او خواهد ماند و به همین دلیل به خط شکسته نستعلیق روی آورد تا استعداد شگرف خود را در این راه بیازماید و نامی جاودان از خود باقی گذارد.

5 مرداد 1399

خبرنگاران فناوران برتر سال کهگیلویه و بویراحمد معرفی شدند

یاسوج- خبرنگاران- رئیس پارک علم و فناوری کهگیلویه و بویراحمد از انتخاب فناوران برتر سال 98 کهگیلویه و بویراحمد و معرفی و تقدیر از آنها اطلاع داد.

5 مرداد 1399

دولت های نفتی فقیر در معرض خطر ورشکستگی

بعضی از فقیرترین کشورهای تولیدکننده نفت در دنیا به دلیل سقوط قیمت نفت، در بازپرداخت میلیاردها دلار وامهایی که از شرکتهای بازرگانی کالا تحت توافق نفت در برابر پول دریافت نموده اند، تاخیر پیدا نموده اند که ممکن است آنها را در معرض ورشکستگی قرار دهد. ...

3 مرداد 1399

بایدن: خدای من! نمی خواهم در لجن ترامپ فرو بروم!

ایسنا نوشت: نامزد بالقوه دموکرات ها در انتخابات آمریکا شامگاه سه شنبه در واکنش به اتهام زنی ترامپ مبنی بر رفتار نامناسب در دوران دولت اوباما و دیگر تئوری های توطئه که متحدان اصلی او مطرح می نمایند، گفت: نمی خواهم با این افراد در لجن فرو بروم.

3 مرداد 1399

خودروهای بدون پلاک درب کارخانه، مصداق احتکار خواهند بود

معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت با بیان اینکه مردم نباید خودروهای فاقد پلاک را از پارکینگ خودروسازان خارج نمایند، گفت: این خودروها به منزله احتکار تلقی شده و مسئولیت آن با خودروسازان خواهد بود.

1 مرداد 1399

الکاظمی :خزانه دولت را خالی تحویل گرفتم

نخست وزیر عراق در مقاله ای که در بعضی رسانه های عراقی منتشر نموده، گفت، حاکمیت کشورش از 17 سال قبل به صورت کامل رعایت نشده و او دولت را با خزانه ای تقریبا خالی تحویل گرفته است.

1 مرداد 1399
تعداد: (138)