تسریع در جذب نیرو های نو لازم است

به گزارش ارانیوز، وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به روسای دانشگاه های علوم پزشکی کشور دستور داد که حداکثر تا 10 آبان ماه امسال تمامی پذیرفته شدگان آزمون استخدامی وزارت بهداشت باید در مراکز پذیرفته شده فعالیت خود را شروع نمایند.

تسریع در جذب نیرو های نو لازم است

به گزارش گروه اجتماعی خبرنگاران، وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به روسای دانشگاه های علوم پزشکی کشور دستور داد که حداکثر تا 10 آبان ماه امسال تمامی پذیرفته شدگان آزمون استخدامی وزارت بهداشت باید در مراکز پذیرفته شده فعالیت خود را آغاز نمایند.

بهرام عین اللهی، تاکید نمود: با توجه به احتیاج فوری بیمارستان ها، مراکز بهداشتی و درمانی و پایگاه های اورژانس به نیروی انسانی و یاری به کادر درمان و جلوگیری از فرسایش نیرو ها با ورود نیرو های تازه نفس و نظر به تاکید اعضای محترم کمیسیون بهداشت مجلس شورای اسلامی مبنی بر تسریع در آغاز بکارگیری کلیه پذیرفته شدگان آزمون استخدامی 24 بهمن سال گذشته، حداکثر تا تاریخ 10 آبان امسال تمامی پذیرفته شدگان آزمون فوق آغاز بکار نموده و گزارش اقدامات صورت گرفته به معاونت توسعه مدیریت و منابع این وزارتخانه ارسال گردد.

بر اساس این گزارش، هیات مرکزی گزینش وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی نیز مجوز بکارگیری 89 روزه این افراد را تا زمان طی مراحل قانونی گزینش در قالب بخشنامه ای به دانشگاه های علوم پزشکی کشور بیان کرد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 30 آبان 1400 بروزرسانی: 30 آبان 1400 گردآورنده: eranews.ir شناسه مطلب: 1565

به "تسریع در جذب نیرو های نو لازم است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تسریع در جذب نیرو های نو لازم است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید