مضمون روایتگری 31 استان در غرفه های نمایشگاه گردشگری تهران اعلام می گردد

به گزارش ارانیوز، خبرگزاری مهر/ براساس گفته های معاون گردشگری کشور، مضمون روایتگری 31 استان در غرفه های نمایشگاه گردشگری تهران اعلام می گردد.

مضمون روایتگری 31 استان در غرفه های نمایشگاه گردشگری تهران اعلام می گردد

علی اصغر شالبافیان در نشست هماهنگی برگزاری هفدهمین نمایشگاه گردشگری و صنایع وابسته تهران که از تاریخ 23 لغایت 26 بهمن امسال در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می گردد، گفت: احتیاج است تم یا مضمون غرفه های گردشگری هر استان با استفاده از ایده های خلاقانه، با آزادی عمل، اندیشه به روز و بدون هزینه و تأثیرگذاری بالا از سوی هریک از ادارات کل استان های سراسر کشور اعلام گردد. به گونه ای که تم معرفی شده به صورت تک مورد و اختصاصی باشد و نمایانگر اولویت و ماهیت گردشگری استان مورد نظر گردد.

وی بعلاوه به بهره مندی از برپایی کارگاه های زنده صنایع دستی و نیز بهره مندی از روایتگری میراث فرهنگی ناملموس نیز در غرفه های گردشگری استانها تاکید نمود.

معاون گردشگری بعلاوه از مدیران ارشد استانی خواست ضمن بازنمایی و اجرای رویدادهای شاخص گردشگری و مراسم های آئینی بر جذابیت های بصری غرفه ها بیافزایند.

شالبافیان در ادامه به جلب حضور نهادهای فرابخشی، شهرداری ها، اتاق بازرگانی، کشورهای هدف و مخاطبین بین المللی ادارات کل استانی در نمایشگاه گردشگری پیش رو تاکید نمود.

وی بعلاوه مشارکت جدی استان ها در نمایش توانمندی های گردشگری سلامت را نیز در دستور کار قرار داد و گفت: حضور بیمارستان های آی پی دار در رویداد بزرگ گردشگری کشور را در اولویت قرار دهید.

معاون گردشگری بخش آموزش و برپایی کارگاه های آموزشی را نیز همانند سنوات گذشته یکی از ستون اصلی برنامه های نمایشگاه گردشگری تهران مطرح کرد و همکاری با دانشگاه ها و مؤسسات آموزشی را نیز در رأس امور قرار داد.

شالبافیان درباره نحوه ارائه بسته ها و فرصت های سرمایه گذاری استانهای کشور نیز گفت: نحوه ارائه این نوع توانمندی ها از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است و نحوه ارائه می تواند به روش های متنوع و تکنولوژی محور باشد.

منبع: همگردی
انتشار: 7 دی 1402 بروزرسانی: 7 دی 1402 گردآورنده: eranews.ir شناسه مطلب: 2004

به "مضمون روایتگری 31 استان در غرفه های نمایشگاه گردشگری تهران اعلام می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مضمون روایتگری 31 استان در غرفه های نمایشگاه گردشگری تهران اعلام می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید