نازنین ملایی: هیچ چیز نمی تواند من را از المپیک دور کند

به گزارش ارانیوز، تهران (پانا) - ملی پوش قایقرانی ایران از انگیزه بالای خود برای کسب سهمیه المپیک توکیو اطلاع داد.

نازنین ملایی: هیچ چیز نمی تواند من را از المپیک دور کند

نازنین ملایی در گفت و گو با روابط عمومی فدراسیون قایقرانی گفت: شرایط اردو مناسب است و تمرینات را به خوبی پشت سر می گذارم. در کوشش هستم تا مسابقه به آمادگی خوبی برسم و بتوانم آن را حفظ کنم، چرا که زمان دقیق برگزاری مسابقه به دلیل شرایط کرونایی بطور دقیق تعیین نیست و این موضوع کمی شرایط را نسبت به سال های گذشته تغییر می دهد.

وی ادامه داد: نتیجه گیری در این مسابقات برایم ارزش بیشتری دارد چرا که شرایط سخت تر است. در این رقابت ها همه کشورها برای کسب سهمیه المپیک با همه توان حضور پیدا می نمایند و از طرف دیگر شرایط کرونایی تقویم مسابقات را برهم زده و نمی توان به خوبی مراحل تمرینی را انجام داد. درست است این شرایط در جهان همه گیر شده است اما رقبا شرایط نسبتا بهتری دارند ولی من اجازه نمی دهم این تفاوت ها من را از نتیجه دلخواهم دور کند.

نائب قهرمان بازیهای آسیایی جاکارتا گفت: این جهت هم سخت و هم لذتبخش است. زمانی که برای افتخارآفرینی میهن کوشش می کنی سختی جهت قهرمانی احساس نمی گردد اما حتما حمایت بیشتر انگیزه ما را بالاتر خواهد برد. با این وجود بازهم اجازه نمی دهم از کوششم برای کسب عنوان قهرمانی و افتخار آفرینی برای کشورم کم گردد.

ملایی با اشاره به اهمیت تجهیزات در رشته های قایقرانی گفت: قایق هایی که ما داریم بسیار قدیمی شده و واقعا نیازمند قایق های با کیفیت برای کسب سهمیه هستیم. ما با این قایق ها تمرین می کنیم و برای مسابقه با قایق های جدید و استاندارد باید رقابت کنیم و این موضوع باعث نابرابری می گردد. البته لازم به ذکر است در این شرایط سخت مالی فدراسیون قایق هایی تهیه نموده است اما در گمرک هستند و امیدوارم زودتر این قایق ها به دست ما برسند تا بتوانیم در تمرینات استفاده کنیم و برای مسابقات انتخابی المپیک دوباره درگیر تفاوت ها نشویم.

وی درباره شرایط آمادگی اش گفت: تمرینات خوبی پشت سر گذاشتم و با وجود چالش هایی که برایم پیش آمد و باعث شد درباره کوچک ترین مسائل نیز حواسم را جمع کنم، شرایط مناسبی دارم و به هدفم رسیده ام. رکورد های سال جاری نشان دهنده رسیدن به هدفم است و از نازنین سال گذشته بهتر شده ام.

بانوی ملی پوش کشورمان درباره شرایط رقبا گفت: در حال حاضر ارزیابی دقیقی از ورزشکاران رقیب ندارم. به دلیل شرایط کرونایی مسابقه ای برگزار نشده و نمی توان پیش بینی ای از شرایط آنها داشت. اما نکته ای واضح است حضور آن ها با تمام توان است چرا که مسابقات کسب سهمیه المپیک است.

ملایی در سرانجام گفت: امیدوارم این ویروس همه گیر زودتر نابود گردد و جهان و مردم آن به زندگی عادی خود بازگردند. همچنین از مسئولین انتظار حمایت بیشتری از ورزشکاران به خصوص در این شرایط سخت که در حال تمرین برای حضور پیروز در بازیهای المپیک هستند نیازمند انگیزه هستند.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 12 اسفند 1399 بروزرسانی: 12 اسفند 1399 گردآورنده: eranews.ir شناسه مطلب: 1170

به "نازنین ملایی: هیچ چیز نمی تواند من را از المپیک دور کند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نازنین ملایی: هیچ چیز نمی تواند من را از المپیک دور کند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید