خبرنگاران بازنشستگان ایلامی از تسهیلات خرید اقلام بهره مند می شوند

به گزارش ارانیوز، ایلام - خبرنگاران - مدیر شعب بانک رفاه کارگران ایلام گفت: بازنشستگان برای خرید اقلام و کالاهای مورد نیاز خود از تسهیلات بانکی 15 درصد با عنوان طرح رفاه کالا برخوردار می شوند.

خبرنگاران بازنشستگان ایلامی از تسهیلات خرید اقلام بهره مند می شوند

هوشنگ حقیقی روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار خبرنگاران گفت: بازنشستگان می توانند با مراجعه به شعب بانک رفاه کارگران از این تسهیلات مصوب بهره مند شوند.

وی افزود: بانک رفاه تمام تلاش خود را جهت ارائه خدمات مالی و افزایش توان مالی بازنشستگان بکار می برد.

حقیقی یادآور شد: همچنین در قالب طرح امید رفاه در راستای تداوم سیاست های حمایت از جامعه مستمری بگیران سازمان تامین اجتماعی و تنوع بخشی به سبد خدمات اعتباری تسهیلات اعطا می شود.

مدیر شعب بانک رفاه کارگران ایلام گفت: نحوه پرداخت تسهیلات برای مستمری بگیران سازمان تامین اجتماعی و کارکنان بازنشسته بانک رفاه در قالب عقد قرض الحسنه با سقف فردی یک میلیارد ریال و با نرخ سود سالانه 6 درصد است.

به گفته حقیقی اعطای تسهیلات در قالب طرح پاک نیز در راستای ایفای مسوولیت های اجتماعی و تحقق شعار سال به شرکت های تولیدی و توزیعی دربخش سلامت پرداخت می شود.

وی افزود: این بانک به عنوان یک بانک اجتماعی و سلامت محور و در راستای حمایت از رونق تولید به تولید کنندگان دارو و تجهیزات پزشکی، کالا و مواد ضد عفونی کننده، شوینده، پاک کننده و بهداشتی تسهیلات پرداخت می کند.

حقیقی یادآور شد: مدت اعتبار این طرح تا پایان سال جاری و با نرخ سود تسهیلات 18 درصد و مدت باز پرداخت آن 12 ماهه است.

مدیر شعب بانک رفاه کارگران ایلام گفت: این بانک همچنین در راستای حمایت از فعالان حوزه سلامت استان، در قالب طرح جهش مهر سلامت 99به جامعه پزشکی استان و اعضای هیات علمی فاقد پروانه مطب شاغل در مراکز درمانی تسهیلات پرداخت می کند.

به گفته وی، پرستاران شاغل در مراکز درمانی که دارای شماره نظام پرستاری هستند و سایر کارکنان شاغل تمام وقت که در مراکز درمانی دارای حساب نزد بانک رفاه بوده و یا مراکزی که نسبت به افتتاح حساب اقدام کنند و همچنین داروخانه ها نیز تسهیلات پرداخت می کند.

حقیقی یادآور شد: نرخ سود تسهیلات 18 درصد در سال و مدت اجرای این طرح نیز تا پایان خرداد سال 1400 خواهد بود.

منبع: ایرنا
انتشار: 12 شهریور 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: eranews.ir شناسه مطلب: 807

به "خبرنگاران بازنشستگان ایلامی از تسهیلات خرید اقلام بهره مند می شوند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران بازنشستگان ایلامی از تسهیلات خرید اقلام بهره مند می شوند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید