توزیع خرما با نرخ مصوب در میادین میوه و تره بار ، رطب مضافتی کیلویی چند؟

به گزارش ارانیوز، مدیر کل نظارت بر کالاهای اساسی وزارت جهاد کشاورزی گفت: خرما در غرفه های سازمان میادین میوه و تره بار با نرخ مصوب توزیع می گردد که هر کیلو خرمای کبکاب 39 هزار تومان است.

توزیع خرما با نرخ مصوب در میادین میوه و تره بار ، رطب مضافتی کیلویی چند؟

به گزارش خبرنگاران، مسعود امراللهی اضافه نمود: با توجه به تقارن سال نو و ماه مبارک رمضان وزارت جهاد کشاورزی بحث تأمین خرمای تنظیم بازاری برای روزه داران عزیز را قبل از آغاز سال نو انجام داد و در کلیه استان ها به تفکیک و به مقدار درخواست هر استان بازار رسانی شد.

مدیر کل نظارت بر کالاهای اساسی وزارت جهاد کشاورزی بیان نمود: در شهر تهران هم با همکاری سازمان میادین و فروشگاه های زنجیره ای، از ابتدای ماه مبارک در 22 میدان اصلی سازمان میادین روند توزیع آغاز شد و از روز شنبه در بازارهای زیر مجموعه با توجه به توزیعی که خود سازمان میادین انجام داده بود این توزیع انجام شد. در فروشگاه های زنجیره ای هم فروشگاه های منتخب پای کار آمده و کالا رسانی انجام دادند.

به عنوان نمونه یکی از فروشگاه ها با توجه به اینکه این کالا را مستقیم از خود استان کرمان و شهرستان بم آغاز کردند بازار رسانی را از همان مرکز اصلی صورت داد و به کلیه استان ها توزیع کرد در سراسر کشور هم با غرفی که میوه تنظیم بازار شب عید را توزیع می کردند به هر حال میوه شب عید از 29 اسفند تا 13 فروردین ادامه داشت ما از همان غرف استفاده کردیم در کنار فروشگاه های زنجیره ای که داشتند توزیع می کردند در کنار آن خرمای تنظیم بازاری با قیمت مصوب رطب مضافتی هر کیلوگرم 71 هزار و 400 تومان با بسته 600 گرمی حدود 45 هزار تومان و خرمای کبکاب هر کیلوگرم 39 هزار تومان توزیع شد.

امراللهی گفت: غرفی که میوه تنظیم بازار شب عید را در استان ها و شهرستان ها توزیع می کردند تا 13 فروردین ماه خرما توزیع می نمایند.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 6 فروردین 1402 بروزرسانی: 6 فروردین 1402 گردآورنده: eranews.ir شناسه مطلب: 1924

به "توزیع خرما با نرخ مصوب در میادین میوه و تره بار ، رطب مضافتی کیلویی چند؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "توزیع خرما با نرخ مصوب در میادین میوه و تره بار ، رطب مضافتی کیلویی چند؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید