آشنا: فحاشی انسان را نه دانشمندتر می کند و نه نورانی تر

به گزارش ارانیوز، تهران (پانا)- مشاور رئیس جمهوری در پیامی در حساب کاربری خود در تویئتر نوشت فحاشی انسان را نه دانشمندتر می کند و نه نورانی تر.

آشنا: فحاشی انسان را نه دانشمندتر می کند و نه نورانی تر

به گزارش ایرنا، حسام الدین آشنا در واکنش به توهین ها به رئیس جمهوری در حساب کاربری خود در توئیتر نوشت: فحاشی انسان را نه دانشمندتر می کند و نه نورانی تر.

در جلسه علنی صبح روز سه شنبه (8 مهر ماه) مجلس شورای اسلامی و در جریان جلسه رای اعتماد نمایندگان به علیرضا رزم حسینی گزینه پیشنهادی دولت برای وزارت صنعت،معدن وتجارت ،برخی نمایندگان که در مخالفت با رزم حسینی سخنرانی می کردند به رییس جمهوری توهین کردند.

درهمین ارتباط معاون اطلاع رسانی و ارتباطات دفتر رییس جمهوری نیز با انتقاد از سکوت رییس و چهره های سرشناس مجلس در برابر اهانت برخی نمایندگان به رییس جمهوری گفت: این بدعت با اهانت به روحانی شروع شد، اما بعید نخواهد بود آن روز که ناسزاگویی از تریبون مجلس، دامان سکوت کنندگان را بگیرد.

علیرضا معزی با اشاره به سخنان برخی از نمایندگان و اهانت به رییس جمهوری در جلسه رای اعتماد به وزیر پیشنهادی صنعت معدن و تجارت نوشت: بر نورسیدگان و میان مایگانی که با بددهانی در جستجوی دیده شدن هستند، حرجی نیست اما شگفتی از رییس و چهره های معتبرتر مجلس است که با سکوت، به شکل گیری بدعت شنیع فحاشی از تربیون مجلس، مجال دادند.

وی افزود:این بدعت با اهانت به روحانی شروع شد، اما بعید نخواهد بود آن روز که ناسزاگویی از تریبون مجلس، دامان سکوت کنندگان را بگیرد. در این روزگار تلخ و جان فرسای جنگ و تحریم و بیماری، حداقل در دشمنی و انتقام گیری، جوانمرد باشید.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 25 آبان 1399 بروزرسانی: 25 آبان 1399 گردآورنده: eranews.ir شناسه مطلب: 959

به "آشنا: فحاشی انسان را نه دانشمندتر می کند و نه نورانی تر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آشنا: فحاشی انسان را نه دانشمندتر می کند و نه نورانی تر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید