واکنش تند مسکو به تحریم های جدید آمریکا، آمریکا از بازی مضحک تحریم دست بردارد

به گزارش ارانیوز، مشرق نوشت: وزارت امور خارجه روسیه در بیانیه ای تأکید کرد تحریم های جدید آمریکا علیه شهروندان و شرکت های روسی بی پاسخ نخواهد ماند.

واکنش تند مسکو به تحریم های جدید آمریکا، آمریکا از بازی مضحک تحریم دست بردارد

به نقل از اسپوتنیک، وزرات امور خارجه روسیه شامگاه دوشنبه طی بیانیه ای ضمن محکوم کردن تحریم های جدید آمریکا علیه شهروندان و شرکت های روسی به بهانه دخالت آنها در انتخابات میان دوره ای کنگره، تأکید کرد که دولت روسیه این تحریم ها را بی پاسخ نخواهد گذاشت.

وزارت امور خارجه روسیه در بیانیه خود اظهار داشته است: تحریم ها جدید آمریکا علیه روسیه که امروز 30 سپتامبر [8 مهر] اعلام شد، ما را بسیار شگفت زده کرد. آنها تعدادی از شهروندان، شرکت ها و مؤسسات تجاری، هواپیما و کشتی از روسیه، تایوان، جمهوری چک و سایر کشورها را به صورت تصادفی انتخاب و تحریم کرده اند. مشخص نیست که دولتمردان واشنگتن چرا همه این ها را یک فهرست قرار داده اند. هواپیماها و کشتی ها چه ارتباطی با دخالت در انتخابات آمریکا دارند!

در ادامه این بیانیه تأکید شده است: درست مانند گذشته، این اقدام ضد روسی نیز بی پاسخ نخواهد ماند. در عین حال ما از سیاستمداران آمریکایی می خواهیم که از بازی مضحک تحریم که به هیچ نتیجه ای ختم نمی شود، دست بردارند و به عقل سلیم روی بیاورند.

وزارت خزانه داری آمریکا ساعاتی پیش بیان نمود نام دو فرد، سه شرکت، یک کشتی و سه هواپیما را به اتهام آنچه دخالت در انتخابات میان دوره ای کنگره آمریکا در سال 2018 خواند، به فهرست تحریم های دفتر کنترل دارایی های خارجی (اوفک) افزوده شده است.

2323

منبع: خبرآنلاین
انتشار: 15 آبان 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: eranews.ir شناسه مطلب: 105

به "واکنش تند مسکو به تحریم های جدید آمریکا، آمریکا از بازی مضحک تحریم دست بردارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واکنش تند مسکو به تحریم های جدید آمریکا، آمریکا از بازی مضحک تحریم دست بردارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید