معاون درمان وزارت بهداشت از مراکز درمانی اهواز بازدید کرد

به گزارش ارانیوز، معاون درمان وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در سفر به استان خوزستان از بیمارستان های اهواز و آبادان بازدید کرد.

معاون درمان وزارت بهداشت از مراکز درمانی اهواز بازدید کرد

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری خبرنگاران، قاسم جان بابایی معاون درمان وزارت بهداشت و طالبیان مشاور اجرایی معاونت درمان وزارت بهداشت و ابول نژادیان سرپرست دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز از بخش های مختلف بیمارستان امیرالمومنین اهواز وابسته به سازمان تامین استان خوزستان و به عنوان یکی از بیمارستان های مختص بیماران کرونایی بازدید کردند.

در این بازدید جان بابایی ضمن بررسی شرایط بیماران بستری شده، در جریان آخرین اقدامات درمانی اجرا شده در راستای ارائه خدمات به بیماران مبتلا به کرونا قرار گرفت و توصیه هایی برای بهبود کیفیت پروتکل های درمانی ویژه بیماران کرونایی را ارائه داد.

همچنین معاون درمان وزارت بهداشت با همراهی رییس دانشکده علوم پزشکی آبادان، رییس حوزه بهداشت و درمان صنعت نفت و جمعی از مدیران حوزه بهداشت و درمان از سه بیمارستان طالقانی، امام خمینی و 17شهریور آبادان نیز بازدید کرد.

جان بابایی ضمن بازدید از بخش های تشخیصی و بستری بیماران مبتلا به کووید 19 ، با پزشکان و پرستاران مدافع سلامت در این بیمارستانها دیدار و گفت وگو کرد و از نزدیک در جریان فرایند ارائه خدمات به بیماران قرار گرفت.

وی در انتها این بازدید از تلاش تیم های مدیریتی و اجرایی، پزشکان و کارکنان شاغل در بیمارستان های یاد شده برای خدمت رسانی مطلوب و قابل قبول در تمامی بخش های مختلف به بیماران، قدردانی و برای خبرنگارانن آرزوی سلامتی و موفقیت کرد.

همچنین نشست ستاد مبارزه با کرونا استان خوزستان با حضور معاون درمان وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی، اعضای مجمع نمایندگان استان خوزستان و سرپرست دانشگاه جندی شاپور اهواز و جمعی از معاونین و مدیران برگزار گشت.

قاسم جان بابایی در این جلسه با اشاره به سیر نزولی میزان رعایت پروتکل های بهداشتی در کشور، افزود: رعایت بهداشت فردی و دستورالعمل های بهداشتی تنها راه قطع زنجیره انتقال بیماری بشمار می رود.

وی با اشاره به شرایط شیوع بالای بیماریهای حاد تنفسی ناشی از کرونا ویروس در چند استان کشور، گفت: عدم رعایت پروتکل های بهداشتی و ناقلین بدون علامت، نقش به سزایی در گسترش و همه گیری این ویروس دارد.

جان بابایی، یکی از مهم ترین راه های پیشگیری در برابر بیماری کووید 19 را استفاده از وسایل حفاظت فردی همچون ماسک برشمرد.

گفتنی است استان خوزستان از حدود چند هفته پیش در شرایط قرمز شیوع ویروس کرونا واقع شده است.

4148

منبع: خبرگزاری دانشگاه آزاد آنا
انتشار: 26 مرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: eranews.ir شناسه مطلب: 771

به "معاون درمان وزارت بهداشت از مراکز درمانی اهواز بازدید کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "معاون درمان وزارت بهداشت از مراکز درمانی اهواز بازدید کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید