معارف جنگ و رشادت های دوران دفاع مقدس برای سربازان تبیین گردد

به گزارش ارانیوز، فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران صبح امروز از تیپ آموزش سربازی حضرت امیرالمؤمنین(ع) نیروی هوایی ارتش بازدید کرد.

معارف جنگ و رشادت های دوران دفاع مقدس برای سربازان تبیین گردد

از وبسایت وزارت بهداشت درمان آموزش پزشکی دیدن نمایید.

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری خبرنگاران از روابط عمومی ارتش، امیر سرلشکر سید عبدالرحیم موسوی، فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران، صبح امروز با حضور در تیپ آموزش سربازی حضرت امیرالمؤمنین(ع) نیروی هوایی ارتش، از بخش های مختلف این تیپ اعم از پاسدارخانه، آسایشگاه های سربازی و دانشجویی، کتابخانه، کلاس های میدانی، نمازخانه ها، سالن های غذاخوری، مجتمع پزشکی درمانی و نقاهتگاه پیش بینی شده برای بیماران احتمالی مبتلا به کرونا، بازدید کرد.

فرمانده کل ارتش در بدو ورود به تیپ حضرت امیرالمؤمنین(ع)، با حضور در یادمان شهدا و قرائت فاتحه به مقام شامخ شهدا ادای احترام کرد.

امیر سرلشکر موسوی در جمع فرماندهان و کارکنان این تیپ آموزشی، با تأکید بر لزوم تبیین رشادت های رزمندگان دوران دفاع مقدس، گفت: یکی از مهم ترین مباحث آموزش سربازان، بیان معارف جنگ و رشادت های رزمندگان در دوران دفاع مقدس و همچنین نقش نیروی هوایی ارتش در دفاع مقدس است.

وی اضافه کرد: در این راستا ضروری است، فرماندهان و مربیان آموزشی، دوره های معارف جنگ را گذرانده تا بتوانند مفاهیم و معارف جنگ را به خوبی تفهیم نمایند.

امیر سرلشکر موسوی ضمن تأکید بر لزوم ارزیابی سطح علاقه مندی سربازان و دانشجویان وظیفه به کتاب و کتاب خوانی گفت: باید بخش ویژه ای برای کتب دفاع مقدس و کتب نظامی در کتابخانه های قرارگاه های سربازی ایجاد گردد.

فرمانده کل ارتش، همچنین به صورت چهره به چهره با فرماندهان و سربازان این تیپ ملاقات و گفت وگو کرد.

در این بازدید، امیر سرتیپ خلبان نصیرزاده، فرمانده نیروی هوایی ارتش، امیر سرلشکر موسوی را همراهی کرد

4129/پ

منبع: خبرگزاری دانشگاه آزاد آنا
انتشار: 23 مرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: eranews.ir شناسه مطلب: 766

به "معارف جنگ و رشادت های دوران دفاع مقدس برای سربازان تبیین گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "معارف جنگ و رشادت های دوران دفاع مقدس برای سربازان تبیین گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید