دیده شدن زد فولد و زد فلیپ 6 سامسونگ در دنیای واقعی!، عکس

به گزارش ارانیوز، سامسونگ ظاهراً قصد ندارد تغییر بزرگی در طراحی گوشی های تاشو بعدی خود ایجاد کند.

دیده شدن زد فولد و زد فلیپ 6 سامسونگ در دنیای واقعی!، عکس

به گزارش خبرگزاری خبرنگاران ، براساس گزارش دیجیاتو، دو گوشی تاشوی نسل بعدی سامسونگ، گلکسی زد فولد 6 و گلکسی زد فلیپ 6، احتمالاً قرار است 20 تیر معرفی شوند. قبل از معرفی رسمی، طرف داران گوشی های سامسونگ می توانند نگاه دقیق تری به این گوشی ها بیندازند؛ زیرا عکس ماکت های این دو دستگاه در فضای مجازی منتشر شده است.

به گزارش 9to5Google، تصاویر ماکت های دو گوشی گلکسی زد فلیپ 6 و زد فولد 6 سامسونگ منتشر شده اند. منبع این عکس ها پیوسته از کلمات واحدهای ساختگی و نمونه های اولیه مترادف استفاده می نماید اما این دو مفهوم تفاوت هایی دارند.

در واقع واحدهای ساختگی یا ماکت اجزای داخلی ندارد اما محصول نهایی را دقیق منعکس می نماید، درحالی که نمونه های اولیه سخت افزار گوشی را داخل خودشان دارند اما در چرخه توسعه تغییر و بهبود پیدا می نمایند.

ازآنجایی که منبع دقیق این تصاویر نامشخص است، نمی توانیم حدس بزنیم این عکس ها چقدر ممکن است درست باشند.

اگر این ها واحدهای ساختگی باشند، به این معنی است که طراحی شان باید همان چیزی باشد که در محصولات نهایی می بینیم. اگر نمونه های اولیه باشند، معلوم نیست این دستگاه ها در چه مرحله ای از چرخه توسعه، ساخته شده اند و چقدر به محصولات نهایی شباهت دارند.

طراحی دو گوشی تاشو بعدی سامسونگ

به هرحال، طرح های نشان داده شده در این عکس ها اصلاً عجیب نیست، این شرکت کره ای ظاهراً دیگر خیلی تمایلی به ایجاد تغییرات اساسی در گوشی های تاشویش ندارد.

این موضوع باعث می گردد طراحی ها نسبتاً خسته نماینده و شبیه نسل قبل به نظر برسند. ظاهراً گلکسی زد فولد 6 و زد فلیپ 6 از همان زبان طراحی قبلی استفاده می نمایند.

انتظار می رود 10 ژوئیه (20 تیر 1403) گلکسی زد فولد 6 و زد فلیپ 6 و در شهر پاریس رونمایی شوند.

به غیر از این دو گوشی، سامسونگ در این رویداد احتمالاً قصد معرفی دو ساعت هوشمند گلکسی واچ 7، گلکسی واچ اولترا و هندزفری گلکسی بادز 3 را هم دارد.

227227

گلکسی زد فلیپ 6 و زد فولد 6 گلکسی زد فلیپ 6 و زد فولد 6 گلکسی زد فلیپ 6 و زد فولد 6 گلکسی زد فلیپ 6 و زد فولد 6 گلکسی زد فلیپ 6 و زد فولد 6 گلکسی زد فلیپ 6 و زد فولد 6 گلکسی زد فلیپ 6 و زد فولد 6 گلکسی زد فلیپ 6 و زد فولد 6

منبع: خبرآنلاین
انتشار: 2 تیر 1403 بروزرسانی: 2 تیر 1403 گردآورنده: eranews.ir شناسه مطلب: 2013

به "دیده شدن زد فولد و زد فلیپ 6 سامسونگ در دنیای واقعی!، عکس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دیده شدن زد فولد و زد فلیپ 6 سامسونگ در دنیای واقعی!، عکس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید