خبرنگاران معاون عمرانی استاندار خراسان شمالی مشخص شد

به گزارش ارانیوز، بجنورد- خبرنگاران - غلامرضا هوایی، با حکم وزیر کشور به عنوان معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار خراسان شمالی منصوب شد.

خبرنگاران معاون عمرانی استاندار خراسان شمالی مشخص شد

جهت دریافت خدمات درب ورودی ساختمان ضد سرقت با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. گروه آبان ارائه دهنده بهترین درب ضد سرقت ایرانی و خارجی میباشد.

به گزارش خبرنگاران به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل استانداری خراسان شمالی، هوایی دارای مدرک دکترای مهندسی عمران با گرایش سازه است و از سوابق اجرایی وی می توان به ریاست انجمن مهندسی سازه های ایران، مشاورت عمرانی مجلس و نیز مشاورت وزیر و مدیرکل مقررات ملی ساختمان در وزارتخانه های مسکن و شهرسازی و راه و شهرسازی اشاره نمود.

غلامرضا هوایی، که اکنون استاد دانشگاه صنعتی امیرکبیر است نزدیک به 100 مقاله علمی و حدود 40 کتاب تخصصی در حوزه های مهندسی عمران نوشته و به عنوان مهندس برتر ملی پیروز به دریافت لوح از رییس جمهوری شده است.

وی حدود 10 سال در دهه 70 در حوزه جنوب شرق کشور مدیریت مناطق محروم را برعهده داشته و کارنامه کاری وی با محرومیت زدایی و خدمت و توسعه مناطق محروم گره خورده است.

پیش از غلامرضا هوایی، محسن محمدی، از 11 اسفند 98 و پس از کناره گیری رضا رجب زاده، معاون پیشین هماهنگی امور عمرانی استاندار خراسان شمالی، به مدت هفت ماه سرپرستی این معاونت را عهده دار بود.

دوم شهریورماه سال جاری نیز با حکم وزیر کشور، احمد برادران به عنوان معاون جدید سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار خراسان شمالی جایگزین ولی الله حیاتی شده بود.

منبع: ایرنا
انتشار: 12 مهر 1399 بروزرسانی: 12 مهر 1399 گردآورنده: eranews.ir شناسه مطلب: 868

به "خبرنگاران معاون عمرانی استاندار خراسان شمالی مشخص شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران معاون عمرانی استاندار خراسان شمالی مشخص شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید