تباس: رئال مادرید پول لازم برای خرید همزمان امباپه و هالند را دارد، پاری سن ژرمن فوتبال را خراب نموده است

به گزارش ارانیوز، رئیس سازمان لالیگای اسپانیا ضمن انتقاد از سیاست های کاری باشگاه پاری سن ژرمن، تأکید کرد رئال مادرید پول لازم برای خرید همزمان امباپه و هالند را دارد.

تباس: رئال مادرید پول لازم برای خرید همزمان امباپه و هالند را دارد، پاری سن ژرمن فوتبال را خراب نموده است

به گزارش خبرنگاران، باشگاه رئال مادرید در روزهای پایانی نقل وانتقالات تابستانی اخیر سه پیشنهاد برای به خدمت گرفتن کیلیان امباپه به پاری سن ژرمن داد که همگی از جانب این باشگاه فرانسوی رد شد. رئالی ها اما در ماه ژانویه می توانند با این ستاره فرانسوی به طور قانونی وارد مذاکره شوند و پیش قرارداد امضا نمایند تا او در تابستان آینده به اسم بازیکن آزاد به خدمت بگیرند. رئیس سازمان لالیگای اسپانیا اما بر این باور است که رئالی ها نه تنها امباپه بلکه ارلینگ هالند را هم می توانند از بوروسیا دورتموند به خدمت بگیرند و قدرت اقتصادی لازم برای این کار را هم دارند.

خاویر تباس در گفت وگو با رادیو کادنا کوپه اسپانیا گفت: رئال مادرید با فروش بازیکنان رقم 200 میلیون یورو به دست آورده است. آنها پول لازم برای خرید همزمان کیلیان امباپه و ارلینگ هالند را دارند. آنها ضرر اقتصادی نداشته اند و بالاتر از آن دارایی ها خود را فروخته اند. آنچه قابل درک نیست این است که باشگاهی (پاری سن ژرمن) که 400 میلیون یورو ضرر می نماید، 500 میلیون یورو برای دستمزدها خرج می نماید و همچنان می تواند پیشنهاداتی به مانند پیشنهادی که برای امباپه شد را رد کند. قوانین در فرانسه در حال شکسته شدن هستند، آنها به بازار اروپا ضربه می زنند. سیستمی که یوفا در پیش گرفته، اشتباه است.

وی اضافه نمود: ما از راهی که باید به عقب برمی گردیم. سرمایه گذاران باید جذب شوند، اما نه با مشارکت نامحدود و ضررهای مداوم. این امر در بخش دیگری مجاز نیست. آنها (پاری سن ژرمن) ترجیح می دهند قهرمان لیگ قهرمانان اروپا شوند و یک میلیارد یورو ضرر نمایند. به این ترتیب آنها طرفداران خود را راضی نگه می دارند چون قهرمان لیگ قهرمانان شده اند، اما در واقع آنها فوتبال را خراب نموده اند و این بسیار خطرناک است.

پاری سن ژرمن در این تابستان بسیار پرکار بود و در کنار به خدمت گرفتن بازیکنانی همانند جورجینیو واینالدوم، جان لوئیجی دوناروما، سرخیو راموس و لیونل مسی، به پیشنهاد وسوسه انگیز رئال مادرید برای جذب امباپه که آخرینش 200 میلیون یورو بود، پاسخ منفی داد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 25 شهریور 1400 بروزرسانی: 25 شهریور 1400 گردآورنده: eranews.ir شناسه مطلب: 1495

به "تباس: رئال مادرید پول لازم برای خرید همزمان امباپه و هالند را دارد، پاری سن ژرمن فوتبال را خراب نموده است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تباس: رئال مادرید پول لازم برای خرید همزمان امباپه و هالند را دارد، پاری سن ژرمن فوتبال را خراب نموده است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید