اعلام آمادگی 200شرکت فناور برای حضور دراینوتکس2020

به گزارش ارانیوز، تا به امروز بیش از 200شرکت فناور و استارت آپ برای حضور در نمایشگاه فناوری و نوآوری اینوتکس2020اعلام آمادگی نموده اند.

اعلام آمادگی 200شرکت فناور برای حضور دراینوتکس2020

به گزارش خبرگزاری مالی ایران،سجاد عباسی دبیر نهمین نمایشگاه بین المللی نوآوری و فناوری (اینوتکس 2020) گفت: با آغاز ثبت نام رویداد اینوتکس 2020 بیش از 200 شرکت و استارت آپ برای حضور در این رخداد مهم ثبت نام نموده اند.

عباسی ادامه داد: با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، مبلغی بالغ بر 90 درصد هزینه حضور در نمایشگاه، به صورت یارانه پرداخت شده است تا شرکت ها و استارت آپ ها بتوانند از این فرصت برای جذب سرمایه استفاده نمایند. در واقع هزینه حضور در نمایشگاه بالغ بر 3 میلیون تومان است، اما استارت آپ ها و شرکت ها مبلغی بین 100 تا 300 هزار تومان پرداخت می نمایند.

وی اعلام کرد: در رودیداد جنبی اینوتکس کوآپ، فرصتی فراهم شده است تا استارت آپ ها و شرکت های فناور به صورت رو در رو با نمایندگان شرکت های عظیمی مانند شرکت های خودور سازی مذاکره نمایند. این دیدار ها می تواند به جذب سرمایه و حل نیازهای فناورانه شرکت های عظیم منتهی گردد.

به گفته عباسی، همچنین در این رویداد مذاکرات متعددی در جریان است تا سخنرانان بین المللی از کشورهای مختلف در این رویداد حضور یابند. بعضی از برندگان جایزه مصطفی(ص) که در کشور خودشان کسب و کارهای فناورانه تاسیس نموده اند، نیز به عنوان سخنران به این رخداد دعوت شده اند.

نهمین نمایشگاه بین المللی اینوتکس 2020 به همت معاونت علمی و فناوری ریاست جهوری، در 22 مرداد ماه امسال برگزار می گردد. این رخداد عظیم حوزه فناوری، پذیرای شرکت های فناور، استارت آپ ها و فعالین عرصه نوآوری از سراسر دنیا است. به دلیل شیوع ویروس کرونا، بخشی از غرفه های این رویداد به شکل مجازی و سه بعدی طراحی شده است.

منبع: اقتصاد ایران
انتشار: 21 شهریور 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: eranews.ir شناسه مطلب: 825

به "اعلام آمادگی 200شرکت فناور برای حضور دراینوتکس2020" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اعلام آمادگی 200شرکت فناور برای حضور دراینوتکس2020"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید