ماجرای 2 مرد چشم چران که حسابی از دست زن ها کتک خوردند

به گزارش ارانیوز، چهل وپنج سال پیش در چنین ایامی حادثه ای عجیب، تیتر جالب صفحه حوادث مطبوعات شد: آخرین ابتکار برای چشم چرانی. در این حادثه دو مرد مشهدی که برای دید زدن و چشم چرانی با شگردی عجیب وارد یک عروسی زنانه شده بودند، پس از لو رفتن، حسابی از زنان کتک خوردند و پا به فرار گذاشتند.

ماجرای 2 مرد چشم چران که حسابی از دست زن ها کتک خوردند

به گزارش خبرنگاران به نقل از روزنامه شهروند، ماجرای این حادثه از این قرار بود که دو مرد بیکار در مشهد برای چشم چرانی و خوش گذرانی با لباس مبدل به قسمت زنانه یک مجلس عروسی رفتند. این دو مرد با استفاده از پوشش چادر وارد آن مجلس شدند و آرام و بی صدا در گوشه ای از سالن نشستند. همه چیز برای این دو چشم چران خوب پیش می رفت که ناگهان یکی از آنها چند سرفه پشت سر هم کرد.

صدای زمخت مردانه، میهمانان را مشکوک کرد. همه نگاه ها به سمت این دو مرد زن نما برگشت، اما سرفه ها بند نمی آمد. همین هم شد تا زنان به ماجرا شک کنند و با کشیدن چادر از سر آنها با دو مرد درشت اندام روبه رو شوند.

اما این سرانجام کار این دو چشم چران نبود. همه زنان مجلس با لنگه کفش های مجلسی به جان آنها افتادند و آن دو را کتک مفصلی زدند. دو مرد چشم چران با سر و صورت خون آلود پا به فرار گذاشتند و با وجود گزارش به پلیس، به جز دو کفش پاشنه بلند زنانه هیچ ردی از آنها به دست نیامد.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 7 شهریور 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: eranews.ir شناسه مطلب: 796

به "ماجرای 2 مرد چشم چران که حسابی از دست زن ها کتک خوردند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ماجرای 2 مرد چشم چران که حسابی از دست زن ها کتک خوردند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید