دل پلاس؛ جهادگرانه هایی علیه کرونا منتشر شد

به گزارش ارانیوز، به گزارش خبرنگاران ، بیش از یک سال است که ویروس کووید 19 درکشورمان شیوع پیدا کرده و فاصله های زیادی را بین مردم کشورمان ایجاد کرده است. ویروسی که اوایل آن را دست کم گرفته بودیم و شاید خیلی ها توجهی به آن نداشتند؛ اما کم کم و با شنیدن اخبار وحشتناک جهانی و نیز خبرهایی در مورد دوستان و آشنایان و اقواممان که درگیر ویروس شده اند، ترس در وجودمان رخنه کرد و آرام آرام باعث شد که خیلی از مکان ها و جمع ها از هم بپاشد و بین آدم ها و دل هایشان فاصله بیافتد. در این میان عده ای همچون دوران سخت هشت سال دفاع مقدس با از خودگذشتگی و به صورت جهادی به میدان آمدند و از این فاصله ها جلوگیری کردند و با رفتار همدلانه شان، بذر محبت ها و دل گرمی را در دل هموطنان پاشیدند و با رفتارشان روح امید را در کشور زنده کردند، همدلی ای که در تاریخ ثبت و ماندگار خواهد شد.

دل پلاس؛ جهادگرانه هایی علیه کرونا منتشر شد

نویسنده در این اثر به سراغ نیروهای جهادی که در روزگار کروناویروس دل به خطر داده و وارد میدان مبارزه با این ویروس منحوس شده اند، رفته است. جهادگرانی که در عرصه های مختلفی چون: غسالی، دوخت ماسک، تهیه آبمیوه، کمک به کادر درمان و خبرنگاران به صورت مردمی فعالیت داشته اند.

در هر یک از روایت های دل پلاس با ابعادی از همدلی مجاهدانه آشنا می شویم که پازل برادری و مواسات را تکمیل می کند.

درقسمتی از این کتاب می خوانیم:

دو طرف سرم را فشار می دادم. می خواستم جیغ بزنم: آروم تر. تو رو خدا آروم تر. من حس می کنم. من نمردم!

اما زبانم مثل چوب خشک توی دهانم نمی چرخید. غسال بدنم را تندتند این طرف و آن طرف می انداخت. زیر لب به یکی می گفت: سریع ردش کنید بره... آنژیوکت را بی هوا از دستم کشید. دستم خورد گوشه سنگ...

دل پلاس؛ جهادگرانه هایی علیه کرونا به قلم نویسنده خوش ذوق و انقلابی کشومان، محمدعلی جعفری در قطع رقعی و 240 صفحه همزمان با یک سالگی شیوع ویروس منحوس کرونا توسط انتشارات شهید کاظمی روانه بازار شد.

پیش از این محمدعلی جعفری با آثاری چون عمار حلب، آرام جان، سربلند، عروسی لاکچری، قصه دلبری و... به جامعه کتابخوان معرفی شده است.

علاقه مندان جهت تهیه کتاب بعد از انتشار می توانند از طریق سایت رسمی انتشارات شهیدکاظمی(https://nashreshahidkazemi.ir/) و یا سایت manvaketab.ir و همچنین از طریق ارسال نام کتاب به سامانه پیام کوتاه 3000141441 کتاب را تهیه کنند.

منبع: ایبنا - خبرگزاری کتاب ایران
انتشار: 27 فروردین 1400 بروزرسانی: 27 فروردین 1400 گردآورنده: eranews.ir شناسه مطلب: 1262

به "دل پلاس؛ جهادگرانه هایی علیه کرونا منتشر شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دل پلاس؛ جهادگرانه هایی علیه کرونا منتشر شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید