خودکشی شش دانش آموز رامهرمزی صحت ندارد

به گزارش ارانیوز، خبرنگاران : فرماندار شهرستان رامهرمز با تکذیب خودکشی شش دانش آموز در شهرستان رامهرمز به دلیل نداشتن تبلت دانش آموزی گفت: این خبر صحت ندارد و یکسری رسانه های بی تعهد اقدام به نشر این خبر کردند.

خودکشی شش دانش آموز رامهرمزی صحت ندارد

به گزارش خبرنگاران به نقل از فارس امروز خبری مبنی بر خودکشی 6 دانش آموز در شهرستان رامهرمز در فضای مجازی منتشر شد که مورد توجه رسانه های ضدانقلاب قرار گرفت.

آرش قنبری فرمانداری رامهرمز امشب در گفت وگو با خبرنگار فارس ، با تکذیب خودکشی شش دانش آموز در شهرستان رامهرمز به دلیل نداشتن تبلت دانش آموزی، اظهار کرد: این خبر صحت ندارد و یکسری رسانه های بی تعهد اقدام به نشر این خبر کردند.

وی با بیان اینکه رسانه های مدعی شدند در یک ماه گذشته شش دانش آموز خودکشی کردند، افزود: تنها یک دانش آموز اقدام به خودکشی کرده و شش نفر نبودند.

فرماندار شهرستان رامهرمز گفت: یک تیم را برای تحقیق در خصوص این موضوع تعیین کردیم تا عواملی را که سبب خودکشی این دانش آموز شده است را بررسی کنند.

قنبری خاطرنشان کرد: اگر چه فردی که خودکشی کرد دانش آموز بوده اما علت خودکشی آن به دلیل نداشتن تبلت نبوده است.

وی عنوان کرد: با توجه به اینکه این اتفاق در روز جمعه رخ داد هنوز علت خودکشی برای ما محرز نشده است.

شرحات آموزش و پرورش رامهرمز

روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان رامهرمز در خصوص اخبار منتشر شده شرحاتی ارائه داد که به شرح زیر است:

اخیرا نوجوان 15 ساله ای که در یکی از دبیرستان های دوره اول متوسطه شهرستان رامهرمز مشغول تحصیل بوده است اقدام به خودکشی کرده است که متاسفانه منجر به فوت این دانش آموز شد. شایان ذکر است که این اتفاق ناگوار در خارج از زمان و جریان آموزش روی داده است.

با دستور رئیس شورای تامین شهرستان رامهرمز یک تیم کارشناسی متشکل از نیروی انتظامی، اورژانس اجتماعی، بهزیستی، فرمانداری و آموزش و پرورش تشکیل شده است تا زوایای مختلف این اتفاق را بررسی کنند و اقدامات مداخله ای لازم را برنامه ریزی کنند.

گفتنی است در این تیم کنندگانی از آموزش و پرورش خوزستان نیز حضور خواهند داشت تا از نزدیک در فرایند بررسی علل این اتفاق مشارکت کنند.

منبع: اقتصادنیوز
انتشار: 27 آذر 1399 بروزرسانی: 27 آذر 1399 گردآورنده: eranews.ir شناسه مطلب: 1025

به "خودکشی شش دانش آموز رامهرمزی صحت ندارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خودکشی شش دانش آموز رامهرمزی صحت ندارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید