بازاریابی و فروش

45 درصد از معادن سنگ تزئینی، غیرفعال است

آمار های رسمی در زمینه معادن سنگ تزئینی و ساختمانی گویای غیرفعال بودن بیش از 45 درصد اینگونه معادن است که اکنون در برنامه فعال سازی این بخش قرار گرفته اند.

11 مرداد 1399

خانه های پرتقاضا در بازار مسکن

طبق آنالیز ها واحدهای تا پنج سال ساخت از نظر عمر بنا، منطقه 5 از نظر توزیع منطقه ای معاملات، خانه های 50 تا 60 متر مربع در بازه های متراژی و واحدهای با قیمت 600 تا 850 میلیون تومان بر حسب ارزش هر واحد مسکونی، رتبه اول تقاضا در بازار مسکن شهر تهران را دارند.

5 مرداد 1399

بهارانه کتاب به ایستگاه پایانی رسید

طرح بهارانه کتاب با فروش کلی حدود 12 میلیارد تومان به سرانجام رسید.

4 مرداد 1399

لینیکبخاطر تحقیق درمورد فروش تسلیحات آمریکا به عربستان اخراج شد

به گزارش خبرنگاران به نقل از رویترز، در حالی که مایک پمپئو وزیر خارجه آمریکا مدعی است به دلیل آنکه اقدامات استیو لینیک بازرس کل وزارت خارجه عملکرد وزارتخانه تحت ریاست وی را تضعیف می کرده، خواهان برکناری او از این سِمت بوده است؛ گروهی از قانونگذاران...

1 مرداد 1399

خودروهای بدون پلاک درب کارخانه، مصداق احتکار خواهند بود

معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت با بیان اینکه مردم نباید خودروهای فاقد پلاک را از پارکینگ خودروسازان خارج نمایند، گفت: این خودروها به منزله احتکار تلقی شده و مسئولیت آن با خودروسازان خواهد بود.

1 مرداد 1399

الکاظمی :خزانه دولت را خالی تحویل گرفتم

نخست وزیر عراق در مقاله ای که در بعضی رسانه های عراقی منتشر نموده، گفت، حاکمیت کشورش از 17 سال قبل به صورت کامل رعایت نشده و او دولت را با خزانه ای تقریبا خالی تحویل گرفته است.

1 مرداد 1399

طریقه نصب توالت فرنگی چگونه است؟ راهنمای مراحل از صفر تا صد

توالت های فرنگی از جمله وسایل بادوام خانه ها هستند اما دیر یا زود و بسته به عوامل مختلف، شاید تصمیم به تعویض آن و نصب توالت فرنگی جدید بگیرید. طریقه تعویض توالت های قدیمی و خراب شده و نصب یک توالت فرنگی جدید احتیاج به مقدار کمی دانش فنی دارد. در هر صورت...

22 تیر 1399

سینماهای خصوصی در شرایط کرونا فشار بیشتری را تحمل می کنند

خبرنگاران/خراسان رضوی مدیر روابط عمومی پردیس سینمایی ویلاژتوریست گفت: در این شرایط طبیعتا سینماهای خصوصی فشار بیشتری را تحمل می کنند؛ به همین دلیل ما انتظار داریم سازمان سینمایی و وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از سینماهای خصوصی حمایت کنند.

9 تیر 1399

معرفی دیدنی های ارومیه - بخش دوم

دیدنی های ارومیهدیدنی های ارومیه : ارومیه مرکز استان آذربایجان غربی ، دهمین شهر پرجمعیت ایران و دومین شهر پرجمعیت منطقهٔ شمال غرب ایران است از القاب این شهر می توان به پاریس ایران، شهر آب، دارالنشاط و شهر ادیان، مذاهب و اقوام اشاره نمود. هوای ارومیه...

4 تیر 1399

جلوگیری از خروج ارز با کاتالیست های نانویی برای مصرف پالایشگاه ها

به گزارش خبرنگاران به نقل از ستاد توسعه فناوری نانو، علی شاکرینی مدیر فروش کاتالیست یک شرکت دانش بنیان ایرانی از عرضه کاتالیست های این شرکت به پالایشگاه های مختلف در کشور خبر داد و گفت: فروش این کاتالیست ها در حدود 200 میلیارد ریال در سال برآورد می شود...

31 خرداد 1399

طرح تسهیلات یک میلیونی با سازمان تنظیم مقررات هماهنگ نشده بود

رئیس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی گفـت: طرح تسهیلات یک میلیونی با سازمان تنظیم مقررات هماهنگ نشده بود.

30 خرداد 1399

سیل عرضه نفت سعودی به بازار ادامه دارد

عربستان سعودی و سایر صادرکنندگان نفت منطقه خلیج فارس با وجود موافقت با پیمان کاهش فراوری که از ماه میلادی آینده شروع می گردد، همچنان شیرهای نفت خود را باز نگه داشتند و به اشباع عرضه بازار ادامه می دهند.

20 خرداد 1399

سینما، مهدویت و انتظار فرج؛ ما هیچ ما نگاه!، سهم مفاهیم انتظار و غیبت امام عصر(عج) در سینمای ایران چقدر است؟

با گذشت چهل سال از وقوع انقلاب اسلامی به عنوان حرکتی بر پایه آموزه های دینی، هنوز مهدویت و انتظار صندلی قابل توجهی در آثار سینمایی کشورمان ندارد.

11 خرداد 1399

شهرداری تهران دستخوش بی تدبیری های شورای شهری ها، عمر کوتاه مسئولیت شهرداران برای کلان شهر تهران

نگاهی به کارنامه سه ساله شورای شهر تهران نشان می دهد که مهمترین و شاخص ترین فعالیت های انجام شده بیشتر به بی نظمی در کلان شهر تهران منجر شده است. بیش از 33 درصد مردم تهران معتقدند که شهرداری هیچ کار مهمی نکرده است.

3 خرداد 1399

قیمت لوازم خانگی در سال 99 چه خواهد شد؟

سخنگوی انجمن صنفی تولیدکنندگان لوازم خانگی با اشاره به شرایط تولید در سال 99 به تجارت نیوز گفت: بیشتر کارخانه های تولیدی صنعت لوازم خانگی به دلیل شیوع ویروس کرونا فرایند کار را متوقف کرده اند. با توجه به شیوع این ویروس قرار است بازاریابی آنلاین فعال شود...

1 خرداد 1399

چای چون حرارات می بیند، کرونا ندارد

به گزارش تجارت نیوز، حبیب جهانساز، رئیس سازمان چای با بیان اینکه عمده چای کشور در دواستان گیلان و مازندران فراوری می گردد، گفت: سطح زیر کشت باغهای چای گیلان و مازندران 25 هزار هکتار بوده که 90 درصد آن در استان گیلان و 10 درصد در استان مازندران است.

21 اردیبهشت 1399

سازمان اموال تملیکی واگذاری آنی کالاهای پزشکی را ابلاغ کرد

به گزارش تجارت نیوز، کمیته اطلاع رسانی ستاد مقابله با ویروس کرونای وزارت اقتصاد اعلام نمود: در پی شیوع ویروس کرونا سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی در بخشنامه ای واگذاری آنی کالاهای پزشکی و بهداشتی مورد نیاز وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی را به...

19 اردیبهشت 1399

خبرنگاران معامله 417 هزار تن انواع محصول در بورس کالا

تهران - خبرنگاران - در هفته منتهی به 23 اسفند ماه، 417 هزار و 13 تن انواع کالا به ارزش بیش از 23 هزار میلیارد ریال در بازار فیزیکی بورس کالای ایران مورد دادوستد نهاده شد.

12 اردیبهشت 1399

آمریکا تروریسم مالی را سرانجام دهد

ترجمه متن کامل نامه مورخ 22 اسفند 1398 وزیر خارجه به دبیرکل سازمان ملل متحد منتشر شد.

11 اردیبهشت 1399

پیش بینی بازار مسکن در نیمه دوم سال 96

بازار مسکن شهر تهران این روزها تحت تاثیر پنج عامل و محرک مهم به توضیح زیر است:

10 اردیبهشت 1399
تعداد: (59)