چک حق السکوت راز پدرکشی را فاش کرد ، دختر بی رحم پدرش را برای پول کشت

به گزارش ارانیوز، زن جوان که به خاطر تصاحب اموال پدر ثروتمندش با همدستی شوهر خود او را به قتل رسانده بود به زودی با شوهرش و همدستشان در دادگاه کیفری محاکمه خواهند شد.

چک حق السکوت راز پدرکشی را فاش کرد ، دختر بی رحم پدرش را برای پول کشت

به گزارش خبرنگاران به نقل از ایران، دو سال قبل مردی با یک فقره چک به بانک مراجعه کرد اما وقتی چک برگشت خورد و شاکی نتوانست صاحب چک را پیدا کند، با مراجعه به پلیس شکایت کرد. با دریافت حکم جلب مرد فراری به نام سامان خاتمه مأموران پلیس او را در رستورانی در غرب تهران شناسایی و بازداشت کردند. اما وی مدعی شد چک را از زنی به نام ناهید گرفته است.

در ادامه تحقیقات تعیین شد سامان به عنوان پیک موتوری برای ناهید کار می نموده است و این زن از یک سال قبل که پدرش فوت نموده تعداد زیادی چک به نام سامان صادر نموده است. در حالی که کارآگاهان سامان را تحت بازپرسی قرار داده بودند تا علت دریافت چک ها را پیدا نمایند خاتمه وی اعتراف کرد که این چک ها را بابت حق السکوت از ناهید گرفته است.

وی در تشریح ماجرا گفت: مدتی قبل یکی از دوستانم به نام سیاوش برایم تعریف کرد که با همدستی زنی به نام ناهید و شوهرش حامد، پدر ناهید را که مرد ثروتمندی بوده به قتل رسانده اند و حالا دچار عذاب وجدان و مسائل روحی شده است. دوستم گفت ناهید با پدرش مشکل اقتصادی داشته و با شوهرش و سیاوش نقشه قتل او را اجرا نموده بودند.

وقتی دوستم این موضوع را تعریف کرد من به ذهنم رسید که می توانیم از این زوج که خیلی هم ثروتمند شده اند اخاذی کنیم. بعد با سیاوش به سر قبر پیرمرد رفتیم و دوستم به ماجرای قتل اعتراف کرد. من هم فیلمبرداری کردم. بعد هم فیلم را برای ناهید و حامد فرستادیم و گفتیم اگر پولی که می خواهیم به ما ندهید همه چیز را به پلیس لو می دهیم.

ناهید هم چندین فقره چک و 150 سکه طلا به من داد و هربار هم که پول می خواستم می داد. برای دوستم سیاوش هم یک ماشین خرید و مقداری هم به او پول داد. من چک ها را خرج می کردم و حسابی پولدار شده بودم اما نمی دانم چرا آخرین بار چک برگشت خورد و لو رفتم. بدین ترتیب زوج جنایتکار و سیاوش نیز دستگیر شدند.

سیاوش به قتل اعتراف کرد و گفت: من و حامد دوست بودیم. او من را به خانه پدر ناهید دعوت کرد و وقتی من به آنجا رفتم ناهید با خوراندن داروی بیهوشی پدرش را بی هوش کرد و من و حامد هم دستاقتصادی جلوی دهانش گذاشتیم تا خفه گردد. بعد هم با توجه به اینکه مقتول بیماری قلبی داشت ناهید به امدادگران اورژانس گفت پدرش ایست قلبی نموده است.

ناهید نیز در بازپرسی ها گفت: وقتی مادرم فوت کرد اموال و دارایی اش برای پدرم ماند. مادرم زن ثروتمندی بود. من به پدرم گفتم که وضع اقتصادی خوبی نداریم و از او یاری خواستم تا بخشی از دارایی مادرم را به من بدهد تا خانه ای در نزدیکی خانه خودش در شمال غرب بخرم اما پدرم قبول نکرد. او گفت شما یک خانه مسکن مهر در پرند دارید بروید و همانجا زندگی کنید. درگیری و اختلاف من و پدرم به همین دلیل بود. او می خواست من سختی بکشم تا اینکه با حامد تصمیم گرفتیم او را بکشیم. من او را با دارو بیهوش کردم از آنجایی که پدرم دچار مشکل قلبی بود و پرونده پزشکی داشت وقتی ما مدعی شدیم پدرم ایست قلبی نموده حرفمان را باور کردند.

حامد هم اتهام را قبول کرد، اما سیاوش مدعی شد عامل اصلی قتل حامد بوده است. درحالی که قرار بازداشت برای هردو متهم صادر شده بود سیاوش به قرار صادره اعتراض کرد و درخواست قبول وثیقه را مطرح نمود که رسیدگی به این مسأله به دادگاه کیفری استان تهران فرستاده شد. تحقیقات در مورد قتل همچنان ادامه دارد.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 8 تیر 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: eranews.ir شناسه مطلب: 680

به "چک حق السکوت راز پدرکشی را فاش کرد ، دختر بی رحم پدرش را برای پول کشت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "چک حق السکوت راز پدرکشی را فاش کرد ، دختر بی رحم پدرش را برای پول کشت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید