ورود ستاد ارتش به بازسازی موزه نظامی سعدآباد

به گزارش ارانیوز، ایسنا - با درخواست رییس سعدآباد، رییس ستاد ارتش دستور تشکیل کارگروهی ویژه برای ورود به بازسازی موزه نظامی سعدآباد را داد تا همه ظرفیت های اقتصادی و اعتباری لازم برای سرعت بخشیدن به امور بازسازیی موزه نظامی در دستور کار قرار گیرد.

ورود ستاد ارتش به بازسازی موزه نظامی سعدآباد

جهت دریافت خدمات هزینه بازسازی ساختمان با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. از طراحی پلن بازسازی تا اجرای جز به جز بازسازی منزل، ویلا و ساختمان اداری تخصص ماست.

به گزارش روابط عمومی سعدآباد، امیردریادار سیاری - معاون هماهنگ کننده و رئیس ستاد ارتش جمهوری اسلامی ایران - و کیا پارسا - مدیر مجموعه فرهنگی تاریخی سعدآباد - در نشست مشترک و پایش عملیات بازسازی موزه نظامی، راهکارهای ضروری به منظور تأمین منابع اقتصادی لازم با مشارکت ارتش، سرانجام پروژه بازسازی و تسریع در بازگشایی این موزه را آنالیز کردند.

پارسا تاکید نمود: از ابتدای اردیبهشت سال جاری، بازسازی موزه آغاز و با اولویت بندی لازم، عملیات عمرانی مورد احتیاج در بخش های استحکام سازی، سبک سازی سقف، تمهیدات فنی راهنمایی آب های سطحی پشت بام، اجرای تاسیسات مکانیکال و الکتریکال، تجهیز کامل ادوات گرمایشی و برودتی، تجهیزات اعلام حریق و بازسازی و بازسازی بسیاری از بخش های زیرساخت موزه نظامی اجرا شده است، اما به دلیل کاهش چشم گیر اعتبارات مرتبط، ناچارا دیگر اقدامات عمرانی به کندی پیش می رود.

او با اشاره به اهمیت موزه نظامی به عنوان یکی از پربازدیدترین موزه های مجموعه سعدآباد، خواهان مساعدت و همراهی ستاد مشترک ارتش برای به سرانجام رساندن دیگر کارهای بازسازیی این موزه شد و ادامه داد: امیدوارم بتوان در آینده، این کار مهم را به سرانجام رسانده و شاهد بازگشایی این موزه منحصر به فرد باشیم.

امیردریادار سیاری نیز در صحبتی کوتاه اظهار کرد: مطمئنا و به فوریت کوشش خواهیم کرد تا با تشکیل کارگروه ویژه در ستاد ارتش و ابلاغ حوزه مأموریت جدید در این ستاد، تمامی ظرفیت های اقتصادی و اعتباری لازم را برای سرعت بخشیدن به اتمام امور بازسازیی موزه نظامی در دستور کار قرار دهیم.

او با تأکید بر همکاری دفتر فنی مجموعه سعدآباد، دستورات لازم را در راستای برآورد بودجه مورد احتیاج و آغاز ادامه عملیات بازسازی موزه در اسرع وقت ابلاغ کرد.

منبع: صدای میراث
انتشار: 13 بهمن 1399 بروزرسانی: 28 شهریور 1400 گردآورنده: eranews.ir شناسه مطلب: 1114

به "ورود ستاد ارتش به بازسازی موزه نظامی سعدآباد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ورود ستاد ارتش به بازسازی موزه نظامی سعدآباد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید