هک دوربین بازی P.T راز ترسناکی را برملا می نماید

به گزارش ارانیوز، اگر دموی پی تی (P.T) را بازی نموده باشید حتما می دانید که حین تجربه بازی گاه و بی گاهی صداهایی از پشت سر کاراکتر به گوش می رسید. با این حال، وقتی به عقب بر می گشتید می دید که هیچ چیزی پشت سرتان نیست. حال به تازگی یکی از کاربران با به کار شیوه هایی فهمیده که لیزا همواره پشت سرتان بوده و در واقع هیچ وقت تنهای تان نگذاشته است.

هک دوربین بازی P.T راز ترسناکی را برملا می نماید

پی تی دموی قابل بازی اثر Silent Hills بود که به باور خیلی ها ترسناک ترین بازی تمام دوران است. این دمو در زمان انتشار خود بیش از یک میلیون بار دانلود شد. در نهایت در پی به مشکل خوردن کوجیما و شرکت کونامی، ساخت اثر متوقف گردد. با این حال، بعد از گذشت چند سال از انتشار دمو، افراد هنوز در حال تجربه آن هستند و هر چند وقت یکبار نکات مخفی جدیدی از آن بیرون می کشند.

اخیرا یکی از یوتیوبرهای معروف با اسم لنس مک دونالد که کارش دست کاری و هک کردن بازی های مختلف است، توانسته با به کاری شیوه هایی کنترل کامل دوربین بازی را به دست بگیرد و جزئیات جالب و البته ترسناکی از آن به اشتراک بگذارد.

مک دونالد درباره این موضوع گفت: برای چندین ماه به آرامی دنبال کدهای به دردبخور پی تی می گشتم. معمولا در هفته چند ساعت روی این موضوع وقت می گذاشتم و هیچ موفقیتی نداشتم. من تمام کدهایی که مربوط به دوربین بازی می شدند را حذف کردم و کدهای خودم را جای آن ها گذاشتم.

انجام این کار باعث شد تا مک دونالد به کشف بزرگی دست پیدا کند؛ زمانی که در بازی صدای لیزا را از پشت سرتان می شنوید و سایه های او را می بینید، به این خاطر است که او واقعا پشت سرتان قرار گرفته است.

به گفته مک دونالد، به محض اینکه بازی کننده چراغ قوه خود را روشن می نماید، لیزا به پشت او می چسبد. مک دونالد همچنین در ادامه گفت که گاهی اوقات در حال اجرا این کار لیزا ناگهان او را می گرفته و حتی در این حالت هم به حرکات او واکنش نشان می داده است.

مک دونالد در این شیوه دوربین بازی را در یک نقطه تعیین قفل و رو به جلو حرکت می نماید. در این حالت او می تواند پشت سر خود را ببینید. بنابراین، تمام صداهایی که تمام مدت می شنیدیم واقعی بودند و لیزا همواره دنبال ما بوده است.

مک دونالد در آخر اظهار داشت که با دسترسی به کدهای بازی توانسته به چیزهای بسیار جالب و عجیبی دست پیدا کند که در آینده تمام آن ها را در قالب یک ویدیوی کامل منتشر می نماید.

متاسفانه دموی پی تی مدت زیادی است که از شبکه پلی استیشن حذف شده و دیگر نمی توان به آن دسترسی داشت.

منبع: دیجیکالا مگ
انتشار: 2 آبان 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: eranews.ir شناسه مطلب: 68

به "هک دوربین بازی P.T راز ترسناکی را برملا می نماید" امتیاز دهید

1 کاربر به "هک دوربین بازی P.T راز ترسناکی را برملا می نماید" امتیاز داده است | امتیاز: 5 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هک دوربین بازی P.T راز ترسناکی را برملا می نماید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید