هویت بصری کانون های فرهنگی تربیتی رونمایی شد

به گزارش ارانیوز، تهران (پانا) - هویت بصری و ملزومات اداری کانون های فرهنگی تربیتی با حضور مدیرکل فرهنگی هنری، اردوها و فضای پرورشی رونمایی شد.

هویت بصری کانون های فرهنگی تربیتی رونمایی شد

فرهاد قاسمپور در نشست قطب های ششگانه کانون های فرهنگی تربیتی کشور در اردوگاه شهید باهنر درباره فعالیت های فرهنگی هنری توضیحاتی داد و از همکاران این حوزه قدردانی کرد.

وی اضافه نمود: حوزه کانون های فرهنگی تربیتی به همت مدیرکل فرهنگی هنری و پشتیبانی سرپرست وزارتخانه تحولات خوب زیرساختی داشته است.

قاسمپور ادامه داد: ریل گذاری و برنامه ریزی مشخصی برای کانون ها در گذشته اجرا شده و اکنون نیز بخشی از این جهت طی شده است. نظام مسایل کانون ها شناسایی شده و باید در این جهت با قوت گام برداریم.

معاون فرهنگی هنری گفت: ما به عنوان متولیان آموزش و پرورش باید دانش آموزان را در جهت اثربخش رستگاری قرار دهیم که در این بین اهمیت نقش کانون های فرهنگی تربیتی بالاست.

برگزاری اردوهای راهیان نور بعد از 2 سال وقفه

لازم به ذکر است پیش از صحبت های قاسمپور نیز علی معلمی معاون برنامه ریزی امور اردوها و فضاهای پرورشی نیز فضاهای پرورشی را فرصتی بی بدیل در کشور دانست و گفت: کانون های فرهنگی تربیتی نیز فرصتی تربیتی است که باید جدی گرفته گردد.

وی اضافه نمود: آن چیزی که باعث توسعه و پیشرفت می گردد نیروی انسانی است . انسان ها پیشرفت را ایجاد می نمایند نیروی انسانی متخصص باید مورد توجه باشد.

معلمی با اعلام اینکه بعد از 2 سال اردوهای راهیان نور برگزار خواهند شد ادامه داد: فعالیت های شوراهای دانش آموزی اهمیت بالایی دارند باید باورمندی در مدیران ایجاد گردد تا به این امر توجه نمایند.

به گزارش پانا، در این نشست از هویت بصری و ملزومات اداری کانون های فرهنگی تربیتی با حضور مدیرکل فرهنگی هنری، اردوها و فضای پرورشی نیز رونمایی شد.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 5 دی 1400 بروزرسانی: 5 دی 1400 گردآورنده: eranews.ir شناسه مطلب: 1603

به "هویت بصری کانون های فرهنگی تربیتی رونمایی شد" امتیاز دهید

1 کاربر به "هویت بصری کانون های فرهنگی تربیتی رونمایی شد" امتیاز داده است | 1 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هویت بصری کانون های فرهنگی تربیتی رونمایی شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید