تور ارزان برزیل: مجمع الجزایر آناویل هاناس، برزیل

به گزارش ارانیوز، مجمع الجزایر آناویل هاناس بر رودخانه ریو نگرو در 70 کیلومتری شهر مانائوس برزیل واقع شده است. در فصل بارانی عرض رودخانه در این مکان به 30 کیلومتر می رسد. زمانی که آب رودخانه بالا می آید، حدود 400 جزیره و کانال آبی در بستر رودخانه تشکیل می گردد که پوشیده از جنگل ها و پوشش گیاهی انبوه و پناهگاهی برای گونه های مختلف پرندگان، حیوانات، جوندگان و حشرات است. آب سیاه رودخانه ریو نگرو نیز گونه های مختلفی از آبزیان مانند ماهی معروف پیراروکو، توسوناره، پیرانا بعلاوه تمساح، دلفین و نهنگ دریایی کوچک در خود جای داده است.

تور ارزان برزیل: مجمع الجزایر آناویل هاناس، برزیل

با تور ارزان برزیل از کشور زیبای فوتبالیست ها دیدن کنید و شهرهای زیبای ریو و برازیلیا را ببینید.

این مجمع الجزایر حاصل رسوبات فرسایش تپه گویانا است که رود ریو برانکو به پایین تپه آورده و به آب های سیاه رنگ و اسیدی ریو نگرو سپرده و چشم انداز بسیار دیدنی دلتا مانندی به وجود آورده است. این مجمع الجزایر تا 90 کیلومتر از رودخانه ریو نگرو امتداد یافته است و شامل 100 هکتار از جزایر و کانال های آبی این رودخانه و بیش از 260000 هکتار از جنگل های کنار رودخانه می گردد.

مجمع الجزایر آناویل هاناس از سال 1997 جزو منطقه ها حفاظت شده و در لیست آزمایشی یونسکو به عنوان اثر زیست محیطی مهم قرار گرفته است.

منبع: کجارو / amusingplanet.com
انتشار: 26 آذر 1400 بروزرسانی: 26 آذر 1400 گردآورنده: eranews.ir شناسه مطلب: 1592

به "تور ارزان برزیل: مجمع الجزایر آناویل هاناس، برزیل" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تور ارزان برزیل: مجمع الجزایر آناویل هاناس، برزیل"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید