فضای داخلی لوکس ایرباس نو شبیه به کشتی تفریحی

به گزارش ارانیوز، مبلمان ال شکل چرمی سفید، تلویزیون های وایداسکرین و کف های چوبی، تنها بخشی از طراحی داخلی برنامه ریزی شده برای ایرباس تجاری نو شرکت هواپیمایی لوفت هانزا تکنیک هستند. مسافرت با یک هواپیمای تجاری، حتی اگر فرصت و ابزارهای فرست کلاس را داشته باشد، باز هم احساس هواپیمای تجاری را در انسان القا می نماید.

فضای داخلی لوکس ایرباس نو شبیه به کشتی تفریحی

جایگاه هایی که کاملاً به عقب خم می شوند، فضای اضافی برای قراردادن وسایل، نورپردازی صورتی - بنفش ال ای دی وهمین طور بار در هواپیما نمی تواند تجاری بودن هواپیما را مخفی کند. بااین حال، مهندسان و طراحان همواره درحال آزمودن این مرزبندی ها هستند. اوایل سال جاری، ایرباس و Zodiac Aerospace، تخت خواب هایی را طراحی کردند که در کابین های بار هواپیما تعبیه می شوند.

این ایده های طراحی نو می توانند عصر نوی از پرواز را به قشر ثروتمند معرفی نمایند. شرکت هواپیمایی لوفت هانزا تکنیک با ایجاد ایده فضای داخلی کابین VIP برای کوچک ترین هواپیمای تجاری ایرباس، A220، درحال آزمایش این مرزبندی ها بوده است. این شرکت آلمانی، طرح های خود را از این کابین مجلل، قبل از نمایش رسمی، در نمایشگاه و کنفرانس هوانوردی کسب وکار اروپا (EBACE) در ژنو منتشر خواهد نمود.

ایده مجلل SkyRetreat، یک رویکرد طراحی غیرتعارف است که به واسطه مبلمان ال شکل، فرش، کف های چوبی، لامپ های کروی شکل در کابین اصلی و همین طور دیوار کانونی که با منظره ها جنگل تزئین شده است، می تواند با هر هتل پنج ستاره یا کشتی تفریحی رقابت کند. از امکانات لوکس آن می توان به تخت های تک نفره برای استراحت مسافران اشاره نمود که کشوهای پایین آن، فضای انبار بیشتری در اختیار مسافران قرار می دهد. از تلویزیون رول شونده 4K که از یک محفظه جانبی بیرون می آید تا سطوح لمسی هوشمند، جزو فناوری های متمایز و جالب این طراحی هستند.

تخت خواب های تک نفره با کشویی در پایین آن ها که برای قراردادن وسایل است

ویلند تیم، مدیر ارشد فروش شرکت لوفت هانزا تکنیک، می گوید:

بااینکه ایرباس A220، سطح نوی از طرح های تکمیلی ما را نشان می دهد؛ اما هم اکنون هم از ظرفیت درخورتوجهی برای فضاهای داخلی لوکس VIP برخوردار است. ایده SkyRetreat باعث می گردد، بتوانیم بیشترین استفاده را از این کابین عظیم داشته باشیم. ویژگی های فناوری آن هم مفهوم کاملاً نوی از فضا و تجربه سفری منحصربه فرد را پیشکش مسافران می نمایند.

منبع: گردشبان
انتشار: 23 مرداد 1400 بروزرسانی: 23 مرداد 1400 گردآورنده: eranews.ir شناسه مطلب: 1460

به "فضای داخلی لوکس ایرباس نو شبیه به کشتی تفریحی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فضای داخلی لوکس ایرباس نو شبیه به کشتی تفریحی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید