سی و هشتمین جشنواره تئاتر فجر شروع شد

به گزارش ارانیوز، سی و هشتمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر به ایستگاه آغازین فعالیت خود رسید و از امروز پنجشنبه 10 بهمن به صورت رسمی برگزار می گردد.

سی و هشتمین جشنواره تئاتر فجر شروع شد

به گزارش ارانیوز، این جشنواره از امروز پنجشنبه 10 بهمن با میزبانی از 3 اثر بخش به علاوه فجر و یک نمایش محیطی کار خود را به صورت رسمی شروع می نماید.

در اولین روز جشنواره سی و هشتم و از ساعت 17، تماشاخانه شانو با مدیریت قطب الدین صادقی و با میزبانی نمایش چنگار به کارگردانی علی بیگدلی به نوعی شروعگر فعالیت این دوره از جشنواره است.

تماشاخانه دیوار چهارم نیز با نمایش مردی که ... به کارگردانی رضا مولایی به استقبال اولین روز جشنواره تئاتر فجر می رود، این نمایش ساعت 17:30 به صحنه می رود.

تماشاخانه ایران تماشا نیز در اولین روز جشنواره سی و هشتم و در ساعت 19 میزبان اجرای نمایش مرگ در می زند به کارگردانی شاهین رمضانی است.

علاوه بر 3 نمایش ذکر شده که همگی در بخش به علاوه فجر سی و هشتمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر به صحنه می فرایند، اولین روز جشنواره پذیرای اجرای نمایش محیطی بیا جلوتر به کارگردانی سجاد باقری نیز هست که ساعت 21 در عمارت نوفل لوشاتو اجرا می گردد. این نمایش تا 20 بهمن به اجراهای خود در جشنواره تئاتر فجر ادامه می دهد.

طبق برنامه ریزی دبیرخانه سی و هشتمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر، بخش های مسابقه تئاتر صحنه ای و تئاتر خیابانی این دوره از جشنواره نیز کار خود را از روز شنبه 12 بهمن شروع می نمایند.

همچنین بخش رادیوتئاتر جشنواره نیز با میزبانی تالار رودکی از روز سه شنبه 15 بهمن شروع به کار می نماید.

تئاتر ملل، مسابقه تئاتر صحنه ای، نمایش های خیابانی، دیگرگونه های اجرایی، رادیوتئاتر، به علاوه فجر، مسابقه و نمایشگاه عکس، پوستر و سایر اقلام تبلیغاتی تئاتر و پنجمین بازار بین المللی هنرهای نمایشی بخش های مختلف سی و هشتمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر هستند که با دبیری نادر برهانی مرند برگزار می گردد.

این دوره از جشنواره 21 بهمن به کار خود خاتمه می دهد.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 28 اسفند 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: eranews.ir شناسه مطلب: 426

به "سی و هشتمین جشنواره تئاتر فجر شروع شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سی و هشتمین جشنواره تئاتر فجر شروع شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید