دلیل جدایی بعضی بازیکنان استقلال فنی نیست، ثبات تیم بازهم حفظ نشد

به گزارش ارانیوز، ایمان عالمی در گفتگو با خبرنگاران در خصوص جابجایی آبی پوشان گفت: با اینکه تاکید فرهاد مجیدی قبل از اتمام فصل حفظ شاکله تیم و تقویت آن بود، اما آنچه ما می بینیم خلاف این موضوع است. رفت و آمد در استقلال زیاد شد و این باعث از بین رفتن شاکله و ثبات تیمی است و به درستی نمی دانیم این اتفاق با نظر مجیدی افتاده یا خلاف نظر او.

دلیل جدایی بعضی بازیکنان استقلال فنی نیست، ثبات تیم بازهم حفظ نشد

وی اضافه کرد: سالهاست که یک جریان در استقلال مانع از حفظ ثبات می شود و همین رفت و آمدهای زیاد نقل و انتقالاتی است که مانع از نتیجه گیری این تیم در سالهای اخیر شده است. از بحث مدیریت و هیات مدیره گرفته تا کادر فنی و به خصوص بازیکن. فکر می کنم فقط ماساژور تیم باشد که در این سال ها تغییر نکرده است.

مربی پیشین آبی پوشان بیان داشت: به هیچ وجه توانمندی بازیکنانی که جذب شده اند را کتمان نکرده و آن را زیر سئوال نمی برم. همه این عزیزان از بازیکنان خوب و توانمند فوتبال ایران هستند. اما بحث من چیز دیگری است و می گویم برای استقلال حفظ ثبات از همه چیز مهم تر بود.

عالمی تاکید کرد: باز هم می گویم حتی خود مجیدی هم قبل از انتها فصل به حفظ تمام داشته ها تاکید داشت و من نمی دانم دلیل اینکه خودش چند بازیکن را نخواست چه بود. اما یقین دارم نخواستن بازیکنانی با کیفیت بسیار بالا مثل ناماعیلی و مطهری نباید دلیل فنی داشته باشد.

پیشکسوت آبی پوشان در خصوص جدایی ریگی گفت: بعد از جدایی علی کریمی که محور خط میانی استقلال بود، ریگی کم کم داشت این نقش را ایفا می کرد و عجیب است که قرارداد او تمدید نمی شود. تا بازیکن جانشین وی بخواهد با وظایف جدیدش عجین شود، زمان زیادی می برد و این از بین رفتن زمان به سود تیم ما نیست.

کارشناس فوتبال در خصوص دیدار آبی پوشان مقابل الهلال چنین گفت: فوتبال قوانین خاص خودش را دارد که البته برخی مواقع اتفاقات عجیب و غیر قابل پیش بینی این قوانین را نقض می کند. نمی خواهم دل هواداران را خالی کنم، اما واقعیت این است که ما روی کاغذ اتفاق خوبی را برای این بازی رقم نزدیم. کاشته های خوبی نداشتیم که انتظار برداشت مناسبی از آن بازی مهم با الهلال داشته باشیم. در فوتبال هم دو دو تا چهارتا می شود. برای پیروزی در یک بازی بزرگ باید برنامه ریزی بزرگ کرد نه اینکه به انتظار اتفاقات و حوادث بنشینیم. به نظر من استقلال برای پیروزی مقابل الهلال چشم انتظار حوادث است چون ما قوانین حضور در این بازی بزرگ را رعایت نکرده ایم. در عین حال به نام پیشکسوت و مربی سابق استقلال و از همه بالاتر به نام هواداری که این تیم را دوست دارم امیدوارم این حوادث روز 22 شهریور اتفاق افتاده و استقلال تیم پیروز این بازی باشد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 9 شهریور 1400 بروزرسانی: 9 شهریور 1400 گردآورنده: eranews.ir شناسه مطلب: 1477

به "دلیل جدایی بعضی بازیکنان استقلال فنی نیست، ثبات تیم بازهم حفظ نشد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دلیل جدایی بعضی بازیکنان استقلال فنی نیست، ثبات تیم بازهم حفظ نشد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید