درگذشت سرمربی کشتی زنان روسیه بر اثر کرونا

به گزارش ارانیوز، سرمربی تیم ملی کشتی زنان روسیه پس از مدت کوتاهی از ابتلا به ویروس کرونا روز گذشته (چهارشنبه) در سن 67 سالگی درگذشت.

درگذشت سرمربی کشتی زنان روسیه بر اثر کرونا

به گزارش ارانیوز، ماگومد علی عمراف مربی کشتی اهل داغستان روسیه، سال ها به عنوان مربی کشتی در داغستان، نایب رییسی فدراسیون کشتی آذربایجان و سرمربی تیم ملی کشتی بانوان آذربایجان فعالیت داشت و نقش معین کننده ای در موفقیت های آذربایجان در کشتی بانوان ایفا کرد.

او طی سال های 2011 تا 2015 راهنمایی کشتی بانوان آذربایجان و در سال های 2015 تا 2018 به عنوان نایب رییس فدراسیون کشتی آذریاجان فعالیت داشت.

وی سپس با دعوت فدراسیون کشتی روسیه از سال 2019 به عنوان سرمربی کشتی زنان کار خود را شروع کرد و با راهنمایی وی تیم ملی کشتی بانوان روسیه به عنوان نایب قهرمانی رقابت های دنیای قزاقستان و قهرمانی اروپا2020 در رم ایتالیا دست یافت.

وی روز چهارشنبه در سن 67 سالگی و بدلیل ابتلا به ویروس کرونا در روسیه درگذشت.

میخائیل مامیاشویلی، رییس فدراسیون کشتی روسیه و نایب رییس اتحادیه دنیای کشتی پس از درگذشت آلیوماروف، گفت: او فردی پرتلاش بود که برنامه های زیادی داشت و کشتی زنان روسیه را برای رسیدن به موفقیت های عظیم رهبری کرد.

اینا تراژکووا، قهرمان روس کشتی دنیا 2019 نیز درگذشت او را فقدان عظیمی برای کشتی روسیه دانست و گفت: زیر نظر او برنامه های بسیار خوبی برای موفقیت در المپیک داشتیم.

نناد لالوویچ، رییس اتحادیه دنیای کشتی نیز در پیامی به فدراسیون کشتی روسیه درگذشت این مربی را تسلیت گفت.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 20 تیر 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: eranews.ir شناسه مطلب: 705

به "درگذشت سرمربی کشتی زنان روسیه بر اثر کرونا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "درگذشت سرمربی کشتی زنان روسیه بر اثر کرونا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید