دختر مدل: شهرام یک ماه در ویلای شمال شکنجه ام کرد

به گزارش ارانیوز، چند روز قبل زن جوانی به اداره پلیس رفت و از ربوده شدنش توسط یک پسر جوان اطلاع داد.

دختر مدل: شهرام یک ماه در ویلای شمال شکنجه ام کرد

جهت دریافت خدمات طراحی خانه باغ با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. گروه آبان با سالهای تجربه طراحی معماری و ساخت و مشارکت در پروژه های ساختمانی ویلا و باغ کوچک و بزرگ بهترین انتخاب جهت مشاوره و اجرا میباشد.

به گزارش ایران، وی گفت: من مدلینگ هستم و در دوبی کار می کنم. مدتی قبل برای دیدن خانواده و دوستانم به ایران آمدم. یک شب در میهمانی دورهمی دوستانم شرکت نموده بودم که با شهرام آشنا شدم. به من گفت که وضع اقتصادی خوبی دارد و در کیش بنگاه اجاره خودرو و در تهران مبل فروشی دارد. کم کم ارتباط من و شهرام صمیمی تر شد و او به من پیشنهاد ازدواج داد. چون از او خوشم آمده بود پیشنهادش را پذیرفتم.

یک ماه حبس در ویلا

دختر 24 ساله گفت: شهرام به بهانه اینکه خانواده اش قبل از ازدواج باید مرا ببیند از من خواست با او به ویلای پدر و مادرش در شمال برویم من هم قبول کردم و او مرا به ویلایی برد که می گفت خانواده اش ساکن آنجا هستند، اما وقتی پایم را در آن ویلا گذاشتم تازه فهمیدم در چه دام وحشتناکی افتاده ام. نه تنها از خانواده شهرام خبری نبود بلکه او مرا مورد آزار و اذیت قرار داد و بعد هم با تزریق مواد مخدر مرا معتاد کرد. به قدری شرایط جسمی ام بد بود که حتی نمی توانستم از خانه فرار کنم.

بعد از یک ماه، وقتی شهرام حال خراب مرا دید، ترسید که نکند بمیرم و برای همین، مرا که تقریباً نیمه جان بودم سوار خودرواش نموده و از خانه وحشت بیرون آورد. او مرا در محلی خلوت کنار خیابان رها کرد و رفت. رهگذران با دیدن بدن نیمه جانم، با پلیس تماس گرفته و مرا به بیمارستان منتقل کردند. بعد از چندین روز بستری در بیمارستان شرایط جسمی ام بهتر و از بیمارستان مرخص شدم. الان هم از شهرام به خاطر آدم ربایی، آزار و اذیت و معتاد کردنم شکایت دارم.

با شکایت دختر مدلینگ به نام رکسانا، پرونده ای در دادسرای جنایی تهران تشکیل شد و بازپرس جنایی دستور بازداشت شهرام را صادر کرد. پسر جوان پس از دستگیری در تحقیقات ادعایی متفاوت را عنوان نمود.

او گفت: قبول دارم که با رکسانا در ارتباط بودم، اما اینکه او را در خانه حبس یا معتادش نموده باشم، قبول ندارم. من با رکسانا در میهمانی آشنا شدم و از ابتدا هم قصد ما دوستی بود نه ازدواج. وقتی به او پیشنهاد دادم که با هم به شمال برویم، قبول کرد و برای تفریح رفتیم نه اینکه با خانواده ام آشنا گردد.

او ادامه داد: زمانی که در ویلا بودیم، رکسانا خیلی اصرار داشت که مرا راضی کند با هم ازدواج کنیم، اما من نمی توانستم با دختری ازدواج کنم که مدل است و مدام باید به کشور های خارج برود. نه تنها خودم بلکه خانواده ام نیز با این ازدواج مخالف بودند. از ابتدا هم به رکسانا گفته بودم که قصد ازدواج با او را ندارم. اما وقتی در ویلای شمال مطمئن شد که من تصمیم به ازدواج با او ندارم از من کینه به دل گرفت و با این شکایت میخواهد که از من انتقام بگیرد و مرا مجبور به ازدواج کند.

به دنبال اظهارات پسر جوان، بازپرس جنایی دستور تحقیقات و آنالیز اظهارات پسر جوان و دختر مدلینگ را صادر کرد.

منبع: فرارو
انتشار: 14 دی 1399 بروزرسانی: 14 دی 1399 گردآورنده: eranews.ir شناسه مطلب: 1062

به "دختر مدل: شهرام یک ماه در ویلای شمال شکنجه ام کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دختر مدل: شهرام یک ماه در ویلای شمال شکنجه ام کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید