خبرنگاران نیروهای وابسته به ترکیه و آمریکا در شمال سوریه با یکدیگر درگیر شدند

به گزارش ارانیوز، تهران - خبرنگاران- رسانه های نزدیک به مخالفان سوریه پنجشنبه شب گزارش دادند، گروه های وابسته به ارتش خودخوانده آزاد وابسته به ترکیه و شبه نظامیان کرد موسوم به قسد مورد حمایت آمریکا در شمال سوریه با یکدیگر درگیر شدند.

خبرنگاران نیروهای وابسته به ترکیه و آمریکا در شمال سوریه با یکدیگر درگیر شدند

به گزارش خبرنگاران به نقل از این رسانه ها، این درگیری در محور شهرک تل تمر در حومه شمال غربی شهر الحسکه اتفاق افتاده است.

این منابع خبری همچنین گزارش دادند که جنگنده های ائتلاف ضد داعش به سرکردگی آمریکا نیز در آسمان شهر الشدادی در حومه جنوب شرقی و به دلایل نامعلومه درحال گشت زنی هستند.

این درگیری پس از آن رخ می دهد که شبه نظامیان قسد مورد حمایت آمریکا همچنان به محاصره شهر الحسکه ادامه می دهند و از ورود وسایل حامل مواد غذایی، تانکرهای آبرسانی و سایر نیازهای اساسی روزمره مردم جلوگیری می نمایند.

نیروهای دمکراتیک کرد سوریه با حمایت اقتصادی و نظامی آمریکا بعضی از مناطق شاقتصادی سوریه را اشغال نموده و به جنایات علیه مردم این منطقه ادامه می دهند.

شهروندان سوری ساکن مناطق اشغال شده توسط قسد تا به امروز بارها در تظاهرات های مختلف خواستار خروج نیروهای آمریکایی و شبه نظامیان مورد حمایت واشنگتن از این مناطق شده اند.

منبع: ایرنا
انتشار: 21 فروردین 1400 بروزرسانی: 21 فروردین 1400 گردآورنده: eranews.ir شناسه مطلب: 1249

به "خبرنگاران نیروهای وابسته به ترکیه و آمریکا در شمال سوریه با یکدیگر درگیر شدند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران نیروهای وابسته به ترکیه و آمریکا در شمال سوریه با یکدیگر درگیر شدند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید