ثبت اطلاعات 17 هزار بهره بردار محمودآبادی در سامانه جامع پهنه بندی

به گزارش ارانیوز، خبرگزاری خبرنگاران- مدیرجهاد کشاورزی محمودآباد از ثبت اطلاعات 17 هزار و 630 بهره بردار بخش کشاورزی این شهرستان در سامانه جامع پهنه بندی و مدیریت داده های کشاورزی اطلاع داد .

ثبت اطلاعات 17 هزار بهره بردار محمودآبادی در سامانه جامع پهنه بندی

به گزارش خبرنگارخبرنگاراندفترمازندران درمحمودآباد، محمد هادی زاده از ثبت اطلاعات 17 هزار و 630 بهره بردار بخش کشاورزی شهرستان محمودآباد در سامانه جامع پهنه بندی و مدیریت داده های کشاورزی اطلاع داد و گفت: این سامانه در راستای اجرای ماده 48 قانون برطرف موانع فراوری رقابت پذیر، ارتقاء نظام اقتصادی کشور و نظام نوین ترویج کشاورزی طراحی شد و به طرح آمارگیری از سطوح مختلف کشاورزی می پردازد.

به گفته هادی زاده با راه اندازی و آغاز به کار این سامانه کشوری، کارشناسان مراکز جهاد کشاورزی 3 گانه این شهرستان با شناسایی بهره برداران بخش های مختلف کشاورزی نظیر زراعت، باغبانی، زنبورداری، گلخانه، قارچ و آبزی پروری به آمارگیری سطح و مقدار فراوری محصولات زراعی و باغی پرداخته و در نهایت با تکمیل فرم در سامانه نسبت به درج و ثبت اطلاعات آبادی ها و بهره برداران فعال در روستاها اقدام کردند.

مدیر جهاد کشاورزی شهرستان محمودآباد در انتها گفت: شناسایی زارعین محصولاتی که احتیاج به خرید تضمینی داشته باشد به وسیله داده های این سامانه اقدام خواهد شد و در حال حاضر این سامانه فعال و فرایند ثبت اطلاعات همچنان ادامه دارد.

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 28 شهریور 1400 بروزرسانی: 28 شهریور 1400 گردآورنده: eranews.ir شناسه مطلب: 1498

به "ثبت اطلاعات 17 هزار بهره بردار محمودآبادی در سامانه جامع پهنه بندی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ثبت اطلاعات 17 هزار بهره بردار محمودآبادی در سامانه جامع پهنه بندی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید