انتخاب مدیر فنی اشتباه بود، استیلی بهترین گزینه برای تیم امید است

به گزارش ارانیوز، هومن افاضلی صبح امروز یکشنبه در تبادل نظر با رادیو ورزش پیرامون وضعیت تیم ملی امید ایران گفت: به عقیده من اشتباه اصلی انتخاب حمید استیلی به عنوان مدیر یا مدیر فنی این تیم بود.

انتخاب مدیر فنی اشتباه بود، استیلی بهترین گزینه برای تیم امید است

وی ادامه داد: استیلی به عنوان یک بازیکن بزرگ در تاریخ فوتبال ایران و یک مربی که بالاترین مدارک مربیگری فوتبال را در اختیار دارد در این مقطع باید مربیگری کند و شرایط سنی اون مناسب با مدیریت نیست بلکه می تواند همچنان به عنوان مربی فعالیت داشته باشد. از جهتی اساسا توضیح وظایف و مسئولیت مدیر فنی تیم در فوتبال ایران به درستی تعیین نیست.

افاضلی اضافه نمود:در مقطع فعلی بهترین انتخاب ممکن برای این تیم خود حمید استیلی به عنوان سرمربی است. تا جایی که من آگاه هستم بین او و بازیکنان رابطه بسیار خوب و احترام متقابل در این تیم وجود دارد که بسیار مهم است.

این کارشناس فوتبال ایران ادامه داد: مسئله دیگر پروسه شناخت یک تیم است که در کوتاه مدت اتفاق نمی افتد. استیلی تنها کسی است که این شناخت را دارد و با این تیم مدت ها کار نموده در حالی که فاصله کوتاهی تا شروع مسابقات مانده فکر می کنم هیچ گزینه دیگری نمی توان برای این تیم تصور کرد. بهترین تصمیم همین است که در مقطع فعلی استیلی راهنمایی این تیم را در دست بگیرد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 21 آبان 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: eranews.ir شناسه مطلب: 120

به "انتخاب مدیر فنی اشتباه بود، استیلی بهترین گزینه برای تیم امید است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انتخاب مدیر فنی اشتباه بود، استیلی بهترین گزینه برای تیم امید است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید