افشین پیروانی دلیل غیبت سرمربی پرسپولیس در کنفرانس استقلال را لو داد، سازمان لیگ باشگاه پرسپولیس را تهدید کرده بود

به گزارش ارانیوز، به گفته سرپرست پرسپولیس تهدید سازمان لیگ باعث شد سرمربی پرسپولیس در هتل محل برگزاری کنفرانس باشگاه استقلال حاضر نشود.

افشین پیروانی دلیل غیبت سرمربی پرسپولیس در کنفرانس استقلال را لو داد، سازمان لیگ باشگاه پرسپولیس را تهدید کرده بود

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرنگاران، طی روزهای گذشته باشگاه استقلال اعلام کرده بود قصد دارد از تمامی امتیازهای میزبانی خود استفاده کند و به همین دلیل کنفرانس خبری پیش از بازی نیز باید به میزبانی این باشگاه برگزار شود.

باشگاه استقلال هتلی را در مرکز شهر تهران برای این کار در نظر گرفت و فرهاد مجیدی به جای آنکه برای برگزاری کنفرانس به سازمان لیگ برود، در هتل حاضر شد و با خبرنگاران حرف زد. مدیر رسانه باشگاه استقلال قبل از آغاز کنفرانس سرمربی این تیم گفت قرار بود یحیی گل محمدی سرمربی پرسپولیس هم طبق آیین نامه در این هتل به میزبانی باشگاه استقلال با خبرنگاران حرف بزند اما باشگاه پرسپولیس اعلام کرده سرمربی اش در این کنفرانس شرکت نمی کند و پرسپولیسی ها می خواهند از هفته آینده که خودشان میزبان هستند، کنفرانس خبری مستقل برگزار کنند. همزمان با این کنفرانس یحیی گل محمدی به کنفرانس خبری سازمان لیگ هم نرفت و دستیارش حمید مطهری را به ملاقات خبرنگاران فرستاد که این کار ابتدا با دلخوری خبرنگاران همراه شد و آنها کنفرانس دستیار یحیی گل محمدی را تحریم کردند اما حمید مطهری و باشگاه پرسپولیس مدعی شدند یحیی گل محمدی به دلیل سرماخوردگی به کنفرانس نیامده و با انتشار یک گواهی که روی سربرگ پزشک پرسپولیس نوشته شده بود ادعا کردند سرمربی تیم شان سرما خورده است.

اما شب گذشته افشین پیروانی در مصاحبه با شبکه خبر گفت یحیی گل محمدی به این دلیل در کنفرانس خبری به میزبانی باشگاه استقلال شرکت نکرد که سازمان لیگ تهدید کرده بود در صورت شرکت در کنفرانس جریمه می شود. افشین پیروانی گفت؛ سازمان لیگ به ما گفت باشگاه استقلال بابت برگزاری کنفرانس در هتل جریمه خواهد شد.

به نظر می رسد سازمان لیگ به پرسپولیسی ها نیز هشدار داده است اگر در کنفرانس خبری به میزبانی استقلال شرکت کنند، مشمول جریمه می شوند و به همین دلیل باشگاه پرسپولیس با استقلال همکاری نکرده است.

استقلال و پرسپولیس در حالی امروز به مصاف هم می فرایند که جنگ و جدل بر سر تبلیغات محیطی همچنان میان باشگاه استقلال و سازمان لیگ ادامه دارد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 8 بهمن 1400 بروزرسانی: 8 بهمن 1400 گردآورنده: eranews.ir شناسه مطلب: 1639

به "افشین پیروانی دلیل غیبت سرمربی پرسپولیس در کنفرانس استقلال را لو داد، سازمان لیگ باشگاه پرسپولیس را تهدید کرده بود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "افشین پیروانی دلیل غیبت سرمربی پرسپولیس در کنفرانس استقلال را لو داد، سازمان لیگ باشگاه پرسپولیس را تهدید کرده بود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید