پیمان فخری اطلاع داد: اعزام کاروان ایران به بازی های آسیایی در 31 رشته

به گزارش ارانیوز، سرپرست کاروان ایران در بازی های آسیایی 2022 هانگژو از اعزام کاروان ایران به بازی های آسیایی پیش رو در 31 رشته اطلاع داد.

پیمان فخری اطلاع داد: اعزام کاروان ایران به بازی های آسیایی در 31 رشته

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرنگاران، پیمان فخری درباره تعداد رشته های اعزامی به بازی های آسیایی 2022 گفت: 31 رشته به بازی های آسیایی هانگژو اعزام می شوند و اسکواش (بانوان)، بدمینتون، تنیس (بانوان) ، سه گانه (مردان) و سوارکاری به 26 رشته قبلی اضافه شدند.

وی در پاسخ به این سؤال که در بخش تیمی زنان چند رشته اعزام خواهند شد، گفت: بسکتبال سه به سه و کبدی بانوان به صورت قطعی به عنوان رشته های تیمی زنان اعزام می شوند. با توجه به جایگاه این دو رشته در آسیا، دو تیم بانوان در آنها خواهند بود.

سرپرست کاروان ایران در بازی های آسیایی 2022 هانگژو خاطر نشان کرد: قطعاً حضور بانوان در این دوره بیشتر از دوره قبل خواهد بود و در 22 رشته بانوان اعزام می شوند. ضمن اینکه اعزام هندبال و والیبال بانوان قطعاً انجام نخواهد شد. در ستاد عالی بازی های آسیایی، اعلام شد که حضور بانوان در مسابقات هندبال و والیبال بازی های آسیایی هفت میلیارد هزینه دارد و 45 نفر باید برای این دو رشته اعزام شوند.

فخری در خصوص اینکه آیا احتمال افزایش تعداد رشته ها وجود دارد، خاطر نشان کرد: احتمال اینکه رشته دیگری برای اعزام به رشته های موجود اضافه گردد، کم است.

وی راجع به اینکه شرایط بعضی فدراسیون ها که با سرپرست اداره می شوند، نگران کننده است، یادآور شد: تکلیف بعضی از آنها مثل تیراندازی، تکواندو و بسکتبال تا خاتمه سال تعیین خواهد شد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 15 اسفند 1400 بروزرسانی: 15 اسفند 1400 گردآورنده: eranews.ir شناسه مطلب: 1680

به "پیمان فخری اطلاع داد: اعزام کاروان ایران به بازی های آسیایی در 31 رشته" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پیمان فخری اطلاع داد: اعزام کاروان ایران به بازی های آسیایی در 31 رشته"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید