فرمانداران سامانه شاد را برای واکسیناسیون تعطیل نمایند

به گزارش ارانیوز، حیاتی گفت: برای تسریع در فرایند واکسیناسیون دانش آموزان، فرمانداران اجازه دارند نسبت به تعطیلی سامانه شاد آموزش و پرورش آن شهرستان اقدام نمایند.

فرمانداران سامانه شاد را برای واکسیناسیون تعطیل نمایند

به گزارش گروه استان های خبرنگاران از اهواز، ولی اله حیاتی فرمانده قرارگاه عملیاتی ستاد مدیریت کرونا خوزستان در نشست ستاد مدیریت کرونا خوزستان در محل استانداری، گفت: اکنون تعداد مبتلایان به کرونا در سراسر کشور و به تبع آن در خوزستان رو به افزایش بوده و اگر این فرایند ادامه داشته باشد تعداد بستری ها نیز بیشتر می گردد لذا نباید در این شرایط دچار عادی انگاری شویم.

او اضافه کرد: از فرمانداران شادگان و شوش که هفته قبل در امر تزریق واکسن کرونا به خوبی عمل نموده و پیشرفت خوبی داشتند تشکر می کنم و انتظار داریم که فرماندار کرخه نیز به همین شکل عمل کند، هر چند ضروری است در کنار واکسیناسیون، شیوه نامه های بهداشتی به خوبی رعایت گردد، زیرا هر لحظه ممکن است رنگ بندی شهرستان ها تغییر کند.

حیاتی اعلام کرد: ضروری است که اداره کل ورزش و جوانان خوزستان، مشکل اسکان سرباز های فعال در طرح واکسیناسیون را رفع کند تا آن ها همچنان به فعالیت خود ادامه دهند.

فرمانده قرارگاه عملیاتی ستاد مدیریت کرونا خوزستان گفت: برای تسریع در فرایند واکسیناسیون دانش آموزان، فرمانداران اجازه دارند نسبت به تعطیلی سامانه شاد آموزش و پرورش آن شهرستان اقدام و به کار مایه کوبی بپردازند.

این مقام مسئول اعلام کرد: برای رفع کردن مسائل واکسیناسیون در شهرستان ها، بهتر است گروهی متشکل از علوم پزشکی و بازرسی استانداری به شهر های با عملکرد ضعیف اعزام و در این خصوص چاره اندیشی گردد.

حیاتی ادامه داد: فرمانداران موضوع واکسیناسیون و رعایت شیوه نامه های بهداشتی را در حوزه زیرپوشش خود جدی گرفته و برای کنترل بیماری گروه های بازرسی مشترک تشکیل دهند.

ن

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 28 آبان 1400 بروزرسانی: 28 آبان 1400 گردآورنده: eranews.ir شناسه مطلب: 1564

به "فرمانداران سامانه شاد را برای واکسیناسیون تعطیل نمایند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فرمانداران سامانه شاد را برای واکسیناسیون تعطیل نمایند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید