سیدجلال؛ کاش تمام نشوی

به گزارش ارانیوز، سید جلال زننده گل نخست پرسپولیس در بازی با شهر خودرو یک درس خوب به مهاجمان فوتبال ایران داد. او روی ضربه ایستگاهی تحت فشار توپ را به زاویه مخالف زد در حالی که خیلی از مدافعان روی این ضربات و حتی مهاجمان توپ را به زوایه موافق می زنند چون دروازه نزدیک را می بینند نه دروازه دور را. البته در چنین صحنه هایی دیدن زاویه مخالف و هم چنین چرخاندن سر به زاویه مخالف سخت است که سید جلال روی ارسالی که انجام شد کار سخت اما درست را انتخاب کرد. کاری از دست دروازه بان ساخته نبود و توپ تبدیل به گل شد.

سیدجلال؛ کاش تمام نشوی

چنین ضرباتی بدون شک حاصل سال های تجربه سید جلال است. اگر چنین مدافعی این گونه به توپ ضربه نزند جای تعجب است. مدافعی که قهرمانی های متعددی در کارنامه بازیگری او دیده می گردد و سال ها در سطح اول فوتبال ایران است. چه خوب که او تصمیم به خداحافظی نگرفت و یک بار دیگر سید جلال معین کرد سن در فوتبال یک عدد است. و صد حیف که در آینده ای نه چندان دور مجبور به آویزان کردن کفش ها می گردد.

انگیزه سید جلال برای گلزنی یک درس خوب برای بازیکنان ایرانی است. بازیکنانی که بعد از هفته ها نیمکت نشینی روحیه خود را از دست می دهند اما سید جلال که در یکی دو فصل اخیر بارها و بارها روی نیمکت نشست چنان با انگیزه بازی می نماید که گویی اولین فصل حضور در لیگ برتر را تجربه می نماید و اصلا قهرمانی در فوتبال ایران نداشته است. سید جلال به خوبی نشان داد می توان به هر توپی در منطقه یک سوم دفاعی حریف خوش بین بود و می گردد تحت فشار تصمیم سخت اما درست گرفت. ضربه به زاویه مخالف. سید جلال؛ ای کاش تمام نشوی. دست کم به این زودی.

منبع:آی اسپرت

منبع: فرارو
انتشار: 12 دی 1399 بروزرسانی: 12 دی 1399 گردآورنده: eranews.ir شناسه مطلب: 1057

به "سیدجلال؛ کاش تمام نشوی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سیدجلال؛ کاش تمام نشوی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید