داور بازی ایران - عراق متزلزل بود، چند کارت زرد بی مورد بود

به گزارش ارانیوز، به گزارش خبرنگاران، محمد فنایی در خصوص داوری بازی شب گذشته تیم ملی فوتبال ایران و عراق گفت: یک پیروزی این چنینی را نباید خیلی بزرگ کنیم چرا که لیاقت کشور و فوتبال ایران بیشتر می باشد.

داور بازی ایران - عراق متزلزل بود، چند کارت زرد بی مورد بود

با ما همراه باشید و درباره وبلاگ شکلاتی بیشتر بدانید.

وی در مورد قضاوت داور ازبکستانی این دیدار هم گفت: ایلگیز تانتاشف 37 ساله که برای این بازی حساس انتخاب شده بود خیلی با ایرماتوف فاصله داشت و بسیار متزلزل قضاوت کرد. در محوطه های جریمه هم خیلی اتفاق خاصی رخ نداد و یک یا دو اخطار هم بازیکنان ما بی جهت گرفتند و توپ های محوطه جریمه هم نمی توانست خطای هَند باشد. خطا بر روی مهدی طارمی خیلی مشهود نبود که بتوانیم آن را خطا محسوب کنیم. داور طوری قضاوت می کرد که بتواند تعادل را ایجاد نماید به گونه ای که یک کارت به تیم ما و یک کارت به تیم حریف میداد.

این کارشناس داوری که با رادیو ورزش مصاحبه می کرد افزود: بازیکنان باید دقت کنند چه بسا مراحل و بازی های بعدی برای تیم ما به تناسب سخت تر و حساس تر می باشد. فکر نمی کنم این کارت های زرد در بازی های بعدی باقی بماند.

پیشکسوت داوری ضمن تبریک به مردم و جامعه ورزشی کشور در انتها نام کرد: اگر عراق در این بازی با خشونت و حاشیه بازی می کرد، به مشکل برمی خوردیم چون ما هم تیم و مهره های قوی ای داریم و بازیکنان قیمت بسیار بالایی پیدا کردند و در تیم های اروپایی حرف برای گفتن دارند و کادر فنی تیم هم خیلی بی حاشیه و ساکت است و امیدوارم تیم ملی در مراحل بعد هم با همین ثبات و صلابت پیش رود.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 1 مرداد 1400 بروزرسانی: 1 مرداد 1400 گردآورنده: eranews.ir شناسه مطلب: 1423

به "داور بازی ایران - عراق متزلزل بود، چند کارت زرد بی مورد بود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "داور بازی ایران - عراق متزلزل بود، چند کارت زرد بی مورد بود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید