دادگاه CAS گفت: پرونده سوپرجام ایران پیچیده است و باید وقت بیشتری بگذاریم

به گزارش ارانیوز، دادگاه CAS در حالی صدور رای خود را برای چندمین بار به تعویق انداخت که قبلا اعلام نموده بود حکم قطعی را در 29 شهریورماه اعلام می نماید.

دادگاه CAS گفت: پرونده سوپرجام ایران پیچیده است و باید وقت بیشتری بگذاریم

دادگاه بین المللی ورزش با ارسال نامه ای به باشگاه های پرسپولیس و استقلال تهران خاطرنشان کرد به دلیل پیچیدگی های پرونده سوپرجام فصل 96-97 زمان اعلام رای به تعویق افتاد.

به گزارش مهر، دادگاه بین المللی ورزش (CAS)با ارسال نامه ای به فدراسیون فوتبال و باشگاه های پرسپولیس و استقلال تهران زمان اعلام رای سوپرجام فصل 96-97 را به تعویق انداخت.

دادگاه CAS در حالی صدور رای خود را برای چندمین بار به تعویق انداخت که قبلا خاطرنشان کرده بود حکم قطعی را در 29 شهریورماه اعلام می نماید.

دادگاه بین المللی ورزش دلیل تاخیر در اعلام رای را پیچیدگی های پرونده سوپرجام فوتبال ایران خاطرنشان کرده است و عنوان داشته احتیاج به آنالیز های بیشتری در این زمینه است. همچنین این نهاد بین المللی هیچ گونه زمان جدیدی را برای اعلام رای معین ننموده است.

بیش از یک سال از شکایت باشگاه استقلال تهران از سازمان لیگ فوتبال و باشگاه پرسپولیس به دلیل اهدای سوپرجام فصل 96-97 می گذرد. آبی پوشان پایتخت که حاضر به بازی در زمان اعلام شده توسط سازمان لیگ در دیدار سوپرجام مقابل پرسپولیس نشدند نسبت به رای کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال مبنی بر قهرمانی سرخپوشان در سوپرجام دو فصل گذشته به دادگاه CAS اعتراض کردند.

منبع: عصر ایران
انتشار: 13 آبان 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: eranews.ir شناسه مطلب: 99

به "دادگاه CAS گفت: پرونده سوپرجام ایران پیچیده است و باید وقت بیشتری بگذاریم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دادگاه CAS گفت: پرونده سوپرجام ایران پیچیده است و باید وقت بیشتری بگذاریم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید