تدارک حوزه هنری برای اکران دیدن این فیلم جرم است

به گزارش ارانیوز، حوزه هنری در حال تدارک برای اکران فیلم سینمایی دیدن این فیلم جرم است به کارگردانی رضا زهتابچیان است.

تدارک حوزه هنری برای اکران دیدن این فیلم جرم است

به گزارش گروه فرهنگی خبرنگاران، محمدرضا شفاه درباره شرایط اکران فیلم دیدن این فیلم جرم است گفت: شرایط کرونا سینما را در شرایط خاصی قرار داده و خیلی نمی توان درباره ماه های آینده سینما به تحلیل قطعی رسید. اما جمع بندی ما این است که اکران سینمایی فیلم دیدن این فیلم جرم است را در برنامه قرار دهیم و احتمالا به زودی تاریخ اکران فیلم را معین خواهیم کرد.

شفاه بیان نمود: شرایط فیلم ما منحصر به فرد است. دیدن این فیلم جرم است نزدیک به یک سال توقیف بود و بعد هم که تصمیم بر اکران گرفتیم کرونا پیش آمد. از طرفی هم حرف فیلم جوری نیست که بتوان بیش از این برای نمایش آن صبر کرد، چرا که احتمال می دهیم در صورت تعویق اکران، بعدا موانعی برای نمایش فیلم به وجود آید و فیلم بیش از این ضربه بخورد.

تهیه نماینده فیلم ادامه داد: به هرحال دیدن این فیلم جرم است حرف مردم است و این امید را داریم که با توجه به اقبالی که در اکران های جشنواره فجر و اکران های جانبی داشتیم، در اکران عمومی هم مردم فیلم را تماشا نمایند و آن را دوست داشته باشند و به نوعی یخِ اکران های سینمایی با این فیلم آب گردد. از این جهت در صدد هستیم در اسرع وقت فیلم را در سینما ها اکران کنیم که احتمالا در همین روز ها تاریخ شروع اکران سینمایی را هم نهایی خواهیم کرد.

فیلم سینمایی دیدن این فیلم جرم است به کارگردانی رضا زهتابچیان و تهیه نمایندگی محمدرضا شفاه محصول حوزه هنری است که بعد از اکران در جشنواره فجر سال 97 دچار حاشیه هایی شد و پروانه نمایش بعد از یک سال در بهمن 98 صادر شد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 23 آبان 1399 بروزرسانی: 23 آبان 1399 گردآورنده: eranews.ir شناسه مطلب: 954

به "تدارک حوزه هنری برای اکران دیدن این فیلم جرم است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تدارک حوزه هنری برای اکران دیدن این فیلم جرم است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید