استایل دانشجویی دخترانه؛ در دانشگاه چه بپوشیم؟

به گزارش ارانیوز، خبرنگاران: با رفتن به دانشگاه، علاوه بر اضافه شدن درس و فعالیت های بیشتر، معضل جدیدی به نام لباس چی بپوشم؟! نیز به دغدغه بسیاری از دختر خانم ها اضافه می گردد! همانطور که می دانید، در دانشگاه نمی توان هر پوششی داشت و البته مقررات هر دانشگاه با دانشگاه دیگر نیز تا حدودی متفاوت است. مانتو های کوتاه و جلوباز، شلوار های کوتاه و بسیاری از موارد دیگر نیز معمولا در دانشگاه ها ممنوع هستند.

استایل دانشجویی دخترانه؛ در دانشگاه چه بپوشیم؟

از سوی دیگر، در انتخاب کفش نیز باید گزینه ای را انتخاب کنید که در عین سادگی، بسیار راحت و مناسب باشد. در ادامه این مقاله، چند ست مناسب دانشگاه برایتان جمع آوری نموده ایم. در تمامی این موارد، سعی کردیم سادگی و راحتی آیتم ها را مدنظر قرار دهیم.

استایل طوسی و مشکی برای دانشگاه

یک ست نسبتا مقرون به صرفه، شیک، ساده و راحت. مانتوی انتخاب شده در این ست، یکی از کاربردی ترین مانتو های موجود است. این مانتو علاوه بر دانشگاه، برای بسیاری از موقعیت های دیگر نیز کاملا مناسب است. از ویژگی های دیگر این مانتو نیز می توان به قیمت مناسب آن اشاره نمود. شلواری که برای این ست در نظر گرفتیم، رنگ طوسی تیره یا زغالی آن با سنگ شویی که در قسمت جلویی شلوار وجود دارد، همخوانی مناسبی با مانتو مشکی پیدا خواهد نمود. در نهایت، کتانی انتخابی برای این ست، به رنگ مشکی است که با رنگ مانتو ست شده و با شلوار نیز ترکیب جذابی ایجاد می نماید.

در نهایت، کوله پشتی که برای این ست در نظر گرفته ایم، یک کوله پشتی ساده مشکی با زیپ های طوسی است که کاملا برای این ترکیب مناسب خواهد بود. علاوه بر این ترکیب، با هر استایلی که داشته باشید می توانید این کوله پشتی ساده را بهره ببرید.

استایل قرمز و سرمه ای برای دانشگاه

یک استایل جوانانه و خاص برای دانشجویانی که به دنبال استایل های راحت و اسپرت هستند. مانتویی که برای این ست در نظر گرفته ایم، زمینه سرمه ای داشته و چهارخانه های درشت قرمز و سفید دارد. این مانتو جلو بسته بوده، یک کمربند داشته و 2 جیب در قسمت روی سینه دارد.

شلواری که با این مانتو ست نموده ایم، یک شلوار جین ساده بسیار کاربردی است که علاوه بر دانشگاه، برای بسیاری از موقعیت های دیگر نیز مناسب می باشد. در انتخاب کفش، به سراغ گزینه ای رفتیم که یکی از پرطرفدارترین مدل های کتانی در میان جوانان در طی چندین و چند سال متوالی است و هیچ گاه از مد خارج نخواهد شد. رنگ سرمه ای این کتانی، هم با مانتو و هم با شلوار شما همخوانی دارد.

در نهایت کوله پشتی انتخابی برای این ست، یک کوله پشتی ساده قرمز است. این مدل کوله پشتی ساده و خوش سایز، برای دانشجویان بسیار مناسب است و همچنین با دیگر آیتم های این استایل، کاملا همخوانی دارد.

استایل چهارخانه با آیتم های ساده

یکی از اصول اصلی در ست کردن لباس، این است که اگر از یک آیتم چند رنگ در استایل خود استفاده می کنید، در دیگر آیتم های استایل تان از گزینه های تک رنگ و ساده بهره ببرید. مثال شاخص این اصل را می توانید در این ست مشاهده کنید. مانتویی که انتخاب کردیم، یک مانتو اسپرت چهارخانه دخترانه، که ترکیبی از رنگ های مشکی، سرمه ای، سبز و قرمز است.

از این رو تصمیم گرفتیم که برای انتخاب آیتم های دیگر، از رنگ مشکی ساده استفاده کنیم تا هم مانتو بیشتر توجهات را به سمت خود جلب کند و هم همخوانی مناسبی داشته باشد. علاوه بر مشکی، می توانید آیتم های سرمه ای نیز برای این استایل انتخاب کنید.

شلوار انتخابی برای این ست، مشکی ساده است که تقریبا جزء اعضای ثابت کمد لباس خانم هاست. یک کیف و کفش مشکی ساده اسپرت نیز استایل شما را تکمیا خواهند کرد. جنس کوله پشتی و همچنین کتانی این ست نیز از چرم مصنوعی است.

استایل بته جقه ای برای دانشگاه

این استایل را می توان در گروه استایل های هنری جای داد. بتجقه کار شده روی بالا تنه و سر آستین های این مانتو، آن را از سادگی خارج نموده و وارد دسته لباس های هنری می نماید. قد این مانتو کاملا مناسب دانشگاه بوده و دکمه های جلوی آن نیز این موضوع را تایید می نماید.

در انتخاب شلوار مناسب برای این مانتو، پیشنهاد می کنیم از شلوار های جین فاصله گرفته و بیشتر از جنس کتان بهره ببرید. یک شلوار سرمه ای کتان جذب، مناسب ترین گزینه ای است که می توان برای این ست در نظر گرفت. کفشی که برای این ست انتخاب نموده ایم، زمینه آبی داشته و نقش و نگار سفید رنگی دارد که با حال و هوای مانتو، همخوانی خواهد داشت.

کوله پشتی که برای تکمیل کردن این ست انتخاب کردیم، طرح بتجقه دارد و از این رو، مناسب ترین گزینه ای است که می توانید برای مانتو بتجقه ای خود انتخاب کنید.

استایل یشمی و مشکی برای دانشگاه

مانتویی که برای این ست در نظر گرفته ایم، مدلی کاملا اسپرت و دخترانه دارد؛ قد متوسط و دکمه های کار شده در قسمت جلویی این مانتو باعث شده تا بتوانید آن را به راحتی برای دانشگاه مورد استفاده قرار دهید. شلواری که برای این ست انتخاب کردیم، یک شلوار مشکی ساده جذب است؛ چراکه در این ست، مهم ترین آیتمی که روی آن تمرکز داریم مانتو است.

کفش انتخابی برای این مانتو هم می تواند مشکی ساده بوده و هم کتانی تقریبا همرنگ مانتو. در این مدل کتانی که ما انتخاب نموده ایم، رنگ اصلی سبز یشمی بوده و در قسمت زبانه و پشت کفش، رنگ مشکی استفاده شده است و همین ویژگی باعث شده تا این آیتم با استایل کلی شما همخوانی خوبی داشته باشد.

در نهایت، یک کوله پشتی هولوگرامی جذاب و مد روز برایتان در نظر گرفته ایم که از نظر رنگی با دیگر آِتم های استایل شما همخوانی خواهد داشت و در کل، ترکیب جذابی را خلق خواهد نمود.

استایل قهوه ای تیره برای دانشگاه

بیشتر ست هایی که تا اینجا ارائه کردیم، استایل های اسپرت و غیررسمی بودند. اما اگر شما از هواداران استایل های کمی رسمی تر هستید، این ست مناسب شما خواهد بود. از آنجا که پیشنهاد می گردد در محیط های اداری و آموزشی، از پوشیدن لباس های بیش از اندازه مجلسی و رسمی دوری کنید، این استایل نسبتا ساده را برایتان انتخاب کردیم تا در عین سادگی و داشتن حالتی رسمی، مناسب یک استایل دانشجویی باشد.

رنگ زمینه مانتوی انتخابی این ست، قهوه ای تیره بوده و درختان بلند قسمت پایینی آن که به رنگ کرم هستند، باعث شده تا از سادگی خارج گردد. برای انتخاب شلوار پیشنهاد می کنیم از رنگ قهوه ای دوری نموده و یک شلوار کتان مشکی ساده را با آن ترکیب کنید.

کفشی که برایتان در نظر گرفته ایم، یک کفش ساده قهوه ای است؛ چراکه به دلیل رسمی بودن نسبی مدل مانتو، بهتر است در این استایل از کتانی استفاده نگردد. در نهایت، یک کوله پشتی متناسب با استایل تان را در نظر گرفته ایم که با زمینه قهوه ای تیره خود، کاملا برای استایل شما مناسب خواهد بود. نوشته فارسی جذاب روی کوله پشتی نیز، حال و هوای استایل شما را جذاب تر و دانشجویی تر خواهد نمود.

استایل سفید و سرمه ای برای دانشگاه

اگر از هواداران مانتو های بلند یا به اصلاح ابایی هستید، این گزینه کاملا برای شما مناسب خواهد بود. مانتویی که برای این ست در نظر گرفته ایم، رنگ و قد مناسبی برای دانشگاه دارد. اگرچه در قسمت جلویی مانتو هیچ دکمه ای دیده نمی گردد، اما جلوی این مانتو توسط چند قزن بسته شده و در نتیجه، باز هم در گروه مانتو های مناسب و راحت برای دانشگاه قرار می گیرد.

این شلوار جین با رنگ متوسط نیز گزینه مناسبی برای استایل دانشجویی شما خواهد بود. در این ست برای انتخاب کیف و کفش، از رنگ سفید استفاده کردیم که با طرح روزی مانتو همخوانی داشته و همچنین، استایل شما را از سادگی خارج کند.

منبع: برترین ها
انتشار: 12 آبان 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: eranews.ir شناسه مطلب: 97

به "استایل دانشجویی دخترانه؛ در دانشگاه چه بپوشیم؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "استایل دانشجویی دخترانه؛ در دانشگاه چه بپوشیم؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید