طراحی و ساخت باغ ویلا: از ببر نر باغ وحش ارم چه خبر؟

به گزارش ارانیوز، مدیر باغ وحش ارم ضمن اشاره به آخرین شرایط بریو - ببرنر - درباره جایگاه شامپانزه های این باغ وحش شرح داد.

طراحی و ساخت باغ ویلا: از ببر نر باغ وحش ارم چه خبر؟

جهت دریافت خدمات طراحی و ساخت باغ ویلا با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. گروه آبان با سالهای تجربه طراحی معماری و ساخت و مشارکت در پروژه های ساختمانی ویلا و باغ کوچک و بزرگ بهترین انتخاب جهت مشاوره و اجرا میباشد.

پرویز قندالی در تبادل نظر با ایسنا درباره بریو - ببر نر هشت ساله ای که چندی پیش جفت خود را از دست داد - اظهار کرد: نژاد این ببر است که نژاد خیلی خوبی محسوب می گردد بنابراین باید یک ماده ببر مناسب برای آن بیاوریم.

وی اضافه نمود: با توجه به اینکه مجموعه ارم دو سال تعطیل بوده است، مکاتبات لازم جهت انتقال ماده ببرانجام خواهد شد. این فرایند احتیاج به زمان دارد چراکه باغ وحش ارم محیطی نیست که از هرجا بتوان ببر برای نگهداری آورد و باید مجوز های محیط زیست و دامپزشکی گرفته گردد و این فرایند زمان بر است.

مدیر باغ وحش ارم در پاسخ به پرسش درباره فرایند ساخت جایگاه مناسب برای شامپانزه ها اظهار کرد: نامه نگاری های لازم با اتحادیه باغ وحش اروپا برای ایجاد جایگاه جدید1000 متری صورت گرفته است، ولی هنوز پاسخی دریافت نکرده ایم تا نقشه ای طراحی گردد.

وی تاکید نمود: اگر قرار بر ساخت یگ جایگاه سست بود، در هر زمانی بدون محدودیت این امکان وجود داشت، ولی ما در پی یک جایگاه مناسب با استاندارد های اروپایی هستیم.

قندالی در انتها توضیح داد: باغ وحش بسیار مُصر است تا پروژه شروع گردد و هفته جاری جلسه داریم تا طرح و نقشه را آماده و برای اروپا جهت تایید ارسال کنیم تا یک جایگاه استاندارد ساخته گردد. این فرایند احتیاج به هزینه و زمان مناسب دارد.

منبع: فرارو
انتشار: 10 تیر 1401 بروزرسانی: 10 تیر 1401 گردآورنده: eranews.ir شناسه مطلب: 1779

به "طراحی و ساخت باغ ویلا: از ببر نر باغ وحش ارم چه خبر؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "طراحی و ساخت باغ ویلا: از ببر نر باغ وحش ارم چه خبر؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید