کشتی فرنگی

خیرآبادی: اگر از نیروهای مان استفاده درست نکنیم، شکست بدی در المپیک خواهیم خورد

سرمربی سابق تیم ملی کشتی فرنگی امید گفت: هیچ چیزی به اندازه برگزاری رقابت های انتخابی، حرف و حدیث ها را از کشتی کم نمی کند.

15 خرداد 1399

محسن نژاد و اسدی به مدال برنز رسیدند

به گزارش خبرنگاران، رقابت های رده بندی و فینال پنج وزن دوم مسابقات کشتی فرنگی بزرگسالان قهرمانی آسیا در شهر دهلی نو هند در حال برگزاری است.

15 فروردین 1399

دوپینگ قهرمان کشتی فرنگی اروپا مثبت اعلام شد

به گزارش خبرنگاران، آزمایش دوپینگ کریل هریشچنکا از کشور بلاروس که در رقابت های وزن 130 کیلوگرم کشتی فرنگی بازیهای اروپایی 2019 بلاروس به مدال طلا رسیده بود، مثبت اعلام شد.

14 بهمن 1398

علی اکبری: محجوب را برای حضور در MMA تشویق کردم، تعدادی کشتی گیر و بوکسور از من مشورت گرفتند!

مبارز ایرانی حاضر در رشته رزمی MMA با بیان اینکه جواد محجوب جودوکار المپیکی ایران را برای حضور در این رشته تشویق نموده است گفت: ورزشکاران زیادی از جمله تعدادی از کشتی گیران و بوکسورهای ایرانی نیز قصد دارند وارد این رشته شوند.

13 آذر 1398

300 آزاد و فرنگی کار المپیکی شدند، نگاه کشتی ایران به استانبول

به گزارش خبرنگاران، پس از برگزاری رقابتهای گزینشی مغولستان که به تازگی در شهر اولان باتور برگزار گردید جمع نفرات حاضر برای حضور در المپیک در هر وزن به 17 کشتی گیر در رشته های آزاد و فرنگی و 16 کشتی گیر در کشتی زنان رسید. بر این اساس تاکنون 102 سهمیه در کشتی...

2 آذر 1398

غیبت محمد بنا در جلسه با وزیر ورزش و جوانان

سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی پس از غیبت در مسابقات قهرمان کشوری، صبح امروز (شنبه) در جلسه با وزیر ورزش و جوانان حضور نداشت.

1 آذر 1398