ویزای مولتی و پیکاپ ویزای کانادا چگونه است؟

به گزارش ارانیوز، برای وارد شدن به کشورهایی مثل آمریکا و کانادا شرایطی وجود دارد که باید آن ها را به طور دقیق رعایت بفرمایید. ویزای کانادا امری ضروری می باشد. در وهله اول باید مواردی که مربوط به سفارت می باشد مانند انگشت نگاری را انجام دهید. برای انجام این کار می توانید به کشورهایی مثل ترکیه، امارات و ارمنستان بروید و کارهای سفارتی خود را در آنجا انجام دهید.

ویزای مولتی و پیکاپ ویزای کانادا چگونه است؟

اگر علاقمند به دریافت بهترین خدمات ویزای مولتی کانادا هستید با ما همراه شوید، با مجری مستقیم ویزای کانادا، ویزای مالتی 5 ساله کانادا با دعوتنامه معتبر دریافت کنید.

برای آگاهی از انواع مراحل بر روی لینک پیکاپ ویزای کانادا کلیک نمایید.

پس از این مرحله اگر درخواستتان موردقبول واقع گردد می توانید برای اخذ پیکاپ ویزای کانادا یا هر نوع از ویزای کانادا دو کار را انجام دهید. فرد متقاضی می تواند دوباره به کشوری که برای اخذ ویزا اقدام نموده بود سفر کند و ویزا به پاسپورت شخص مهر گردد. بدین معنی که خود شخص دریافت نموده است.

راه دوم که آسان تر می باشد این است که دیگر نیازی به حضور مجدد فرد نمی باشد. یعنی فرد متقاضی می تواند از طریق نماینده اش ویزای مولتی کانادا یا بلیط هواپیما کانادا را تحویل بگیرد در ایران به وی تحویل دهد. به مجموعه این عملیات که پاسپورت به سفارت فرستاده شده و به شخص بازگردانده می گردد، پیکاپ یا Pick Up گفته می گردد.

برای مشاهده انواع هزینه ویزای کانادا کلیک نمایید.

پیکاپ ویزای کانادا

یکی از مهم ترین خصوصیات پیکاپ ویزای کانادا این است که دیگر لزومی ندارد متقاضی در سفارت خانه مربوطه حضور یابد. هزینه پیکاب در مقایسه با سفر مجدد پایین تر می باشد. شایان ذکر است که مراحل پیکاپ ویزای کانادا بسیار مهم و حساس می باشد و باید با آنالیز کامل و به دقت انجام گردد. شخص یا مجموعه ای که امور واگذاری کنسولگری را انجام می دهد باید با تمام قوانین سفارت خانه مربوطه آشنایی داشته باشد تا مسئله ای برای فرد متقاضی ویزا کانادا پیش نیاید.

پیکاپ ویزای کانادا در کدام کشورها قابل انجام است؟

پیکاپ ویزا کانادا را می توان از طریق سه کشور و چهار شهر به انجام رساند:

1. پیکاپ ویزای کانادا درشهرهای استانبول و آنکارا در ترکیه صورت می گیرد.

2. پیکاپ ویزای کانادا در امارات و در شهر دبی انجام شدنی است.

3. پیکاپ ویزای کانادا که در شهر ایروان ارمنستان انجام می گردد.

دو نکته اصلی در مورد ترکیه وجود دارد و این است که پیکاپ ویزا کانادا بیشتر در شهر آنکارا انجام می گردد. زیرا:

پروازهای متفاوتی در طول هفته در این شهر وجود دارد پس فرستادن گذرنامه راحت تر انجام می گردد.

در آنکارا عملیات پیکاپ ویزای کانادا با سرعت بیشتری انجام می گردد.

مدارکی که برای پیکاپ ویزا کانادا لازم می باشد عبارت اند از:

- اصل پاسپورت

- کپی پیوست ایمیل از طرف سفارت کانادا

پیکاپ ویزای کانادا برای خانواده

یکی از مشکلاتی که هنگام پیکاپ ویزای کانادا ممکن است برای افراد به وجود آید ناهماهنگی در ویزای فرستاده شده است. ممکن است پیکاپ ویزا کانادا عده ای زودتر و برای عده ای دیرتر صادر گردد. اما جای نگرانی نیست. علت آن است که آنالیز پاسپورت ها به طور مجزا انجام می گیرد و گاهی تعدادی از آن ها زودتر آنالیز شده و ویزای کانادا برای فرد صادر می گردد. برای مثال در خانواده ای که 4 نفر عضو دارد گاهی ویزا کانادا برای سه نفر از آن ها زودتر صادر می گردد.

یکی بودن یا نبودن محل انگشت نگاری و پیکاپ ویزای کانادا

یکی از سؤالاتی که بیشتر متقاضیان می پرسند این است که آیا محل ثبت انگشت نگاری با اخذ پیکاپ ویزای کانادا باید یکی باشد یا خیر. در پاسخ به این افراد باید گفت: هنگامی که شما اقدام به واریز هزینه ویزای کانادا می کنید باید به سفارت بروید و برای شما وقت گرفته می گردد. شما می توانید به یکی از سفارت خانه های کشور مقصد در کشورهای نزدیک خود مراجعه کنید. اگر شرایط شما قابل قبول باشد ایمیلی از طرف شخص ذی صلاح دریافت می کنید. در ایمیل دریافت شده به شما یادآوری می گردد که شرایط موردنظر برای اخذ بلیط هواپیما کانادا را دارید و باید در مدت یک ماه پاسپورت خود را بفرستید. بقیه مسائل از اهمیت پایینی برخوردار است. مهم نیست که شما پاسپورت را حضوراً و یا از طریق پیکاپ بفرستید. مهم نیست که به سفارتی که پیش تر برای انگشت نگاری رفتید دوباره مراجعه کنید و یا سفارت خانه دیگر...نکته مهم این است که در بازه زمانی معین شده مراحل را به درستی انجام دهید، حتی شما میتوانید با ویزای دانشجویی کانادا تحصیل کنید پس انتخاب کنید.

به عنوان مثال اگر فرد متقاضی برای انجام انگشت نگاری به دبی رفته باشد و پس از دریافت کردن ایمیل به سفارت کانادا در آنکارا برود، مسئله ای نخواهد داشت. نکته مهم انجام کلیه مراحل برای واریز هزینه ویزای کانادا در مدت معین شده می باشد.

مدت زمان پیکاپ ویزای کانادا چند روز می باشد؟

زمانی که پیکاپ ویزا کانادا به طول می انجامد به شهر درخواست شده بستگی دارد و 5-1 هفته می باشد.

برای استفاده کردن از مزایای پیکاپ باید شرایط ذیل را داشته باشید.

دریافت پاسخ مثبت سفارت

همان گونه که پیش تر هم ذکر شد ارسال پاسخ مثبت از طریق ایمیل بسیار ضروری می باشد. شما با دیدن این تأییدیه می توانید از ویژگی های پیکاپ ویزای کانادا بهره ببرید. پس ازآن که پاسخ را دریافت کردید می توانید پاسخ را به همراه گذرنامه خود به شرکتی که از سابقه خوبی برخوردار بوده و معتبر باشد ارسال کنید.

عقد قرارداد

برای اینکه بتوانید از این مزایا بهره ببرید باید به طور رسمی قراردادی را با شرکت مربوطه بپیوندید. کسی که برای این کار در نظر می گیرید باید بسیار قابل اعتماد باشد. پیدا کردن شرکتی معتبر برای اخذ بلیط هواپیما کانادا یا هر نوع ویزای کانادا از اهمیت زیادی برخوردار است و می تواند شمارا زودتر به هدفتان برساند.

منبع: همگردی
انتشار: 2 شهریور 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: eranews.ir شناسه مطلب: 786

به "ویزای مولتی و پیکاپ ویزای کانادا چگونه است؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ویزای مولتی و پیکاپ ویزای کانادا چگونه است؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید