مقاله: ساخت کابین دوش در تغییر دکواسیون

به گزارش ارانیوز، کابین ها را پیشرفته ترین، زیباترین و گران ترین گزینه در نظر گرفت که سازندگان آنها نهایت سلیقه و دست و دلبازی را در آنها به خرج داده و از تجهیزات پیشرفته مختلفی در آنها استفاده نموده اند.

مقاله: ساخت کابین دوش در تغییر دکواسیون

رایج ترین نوع کابین، کابین های چند تکه تکه می باشند. کناره های آن از قسمت های مختلفی تشکیل شده و بر روی یک پایه یا قاب سوار شده اند. این سبک در طراحی باعث می گردد که طراحان انعطاف پذیری بیشتری به خرج دهند و انواع متفاوت تری از درب های ورودی برای کابین دوش طراحی نمایند.

کابین ها دارای یک زیر دوشی (کفی) با محل خروجی آب به فاضلاب، دیواره که عمدتا از شیشه هستند و محل ورودی آب به دوش یا پانل دوش. کابین های دوش در اشکال مربع، مستطیل، ربع دایره، نیم دایره، جلو گرد، جلو پخ و… ساخته می شوند و دارای ابعاد مختلف جهت استفاده در انواع سرویس ها هستند.

این کابین ها دارای: نمایشگرهای دیجیتال، سنسورهای حرارتی، سنسورهای رطوبت سنج، دوش های مختلف و هوشمند، سیستم های گرم نماینده کف و سیستم های هشدار دهنده تنها بخشی از فناوری های نو به کار رفته در کابین های پیشرفته هستند.

برترین نوع شاسی، استیل ضد زنگ است بعلاوه جنس آن باید مقاوم به مواد شوینده باشد و براحتی تمیز گردد و طولانی مدت تمیز بماند، جنس های زیادی برای زیر دوشی ها می توان بکار برد مانند سنگ، چوب، سرامیک که البته باید به وزن آن هم توجه گردد معمولا کابین های پرتال از جنس آکرولیک فراوری می گردد که گزینه مناسبی است.

منبع مقاله: ساخت کابین دوش در تغییر دکواسیون

انتشار: 9 دی 1400 بروزرسانی: 9 دی 1400 گردآورنده: eranews.ir شناسه مطلب: 1607

به "مقاله: ساخت کابین دوش در تغییر دکواسیون" امتیاز دهید

1 کاربر به "مقاله: ساخت کابین دوش در تغییر دکواسیون" امتیاز داده است | 1 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مقاله: ساخت کابین دوش در تغییر دکواسیون"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید