بانوی ایران عضو هیات ژوری شد، گوزل زاده: نماینده بانوان ایرانی ام

به گزارش ارانیوز، به گزارش خبرنگاران، این دوره از مسابقات بعد از یک سال تعطیلی به دلیل شیوع ویروس کرونا و با تدابیر شدید بهداشتی در هتل WOW شهر استانبول به مدت سه روز جریان خواهد داشت. عصر روز گذشته پس در انتها دو روز کلاس توجیهی و هماهنگی داوران، از سوی شورای داوران فدراسیون جهانی اعضای هیأت ژوری این مسابقات انتخاب شد که حضور یک بانوی ایران جلب توجه می کرد.

بانوی ایران عضو هیات ژوری شد، گوزل زاده: نماینده بانوان ایرانی ام

المیرا گوزل زاده با در اختیار داشتن بالاترین درجه داوری دنیا که طی دو سال گذشته حضوری مستمر در معتبرترین رقابتهای برگزار شده از سوی WKF داشته است، به عنوان عضو هیأت ژوری این مسابقات و مدیر تاتامی انتخاب شده است. این اتفاق برای اولین بار در تاریخ ایران افتاده است.

گوزل زاده در این مورد به خبرنگاران گفت: باعث افتخار است که کمیته داوران فدراسیون دنیای اعتماد نموده و چنین مسئولیت سنگینی را من داده است. سعی می کنم همانند گذشته بهترین عملکرد را داشته باشم، چرا که افق دید من در داوری بالاتر از اینهاست.

وی ادامه داد: در طول چند سال گذشته همواره در مسابقات دنیای، کاراته وان و آسیایی حضوری فعال داشته و تلاشم این بوده بتوانم در راستا عدالت بهترین عملکرد را داشته باشم و جای خوشحالی است که تمام این زحمات از سوی مسئولان WKF دیده شد.

بانوی داوری ایران در انتها گفت: ورزش ایران اسلامی در رشته های مختلف داوران بین المللی زیادی در بخش بانوان دارد که از شایستگی های زیادی برخوردارند و در هر مسابقه ای حضور دارند بهترین عملکرد را از خود به نمایش می گذارند و من نیز نماینده این عزیزان هستم تا پرچم بانوان ایرانی را همچنان بالا نگه دارم.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 22 فروردین 1400 بروزرسانی: 22 فروردین 1400 گردآورنده: eranews.ir شناسه مطلب: 1251

به "بانوی ایران عضو هیات ژوری شد، گوزل زاده: نماینده بانوان ایرانی ام" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بانوی ایران عضو هیات ژوری شد، گوزل زاده: نماینده بانوان ایرانی ام"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید