آیفون با نمایشگرهای LCD خداحافظی می نماید؟ ، نگاهی به برنامه های اپل در سال 2020

به گزارش ارانیوز، بر اساس بعضی از گزارشهایی که از منابع مطلع وابسته به اپل منتشر شده است، به نظر می رسد آیفون میخواهد تا سال 2020 از آیفون های LCD خداحافظی نموده و تنها کیفیت OLED را ارائه کند.

آیفون با نمایشگرهای LCD خداحافظی می نماید؟ ، نگاهی به برنامه های اپل در سال 2020

به گزارش سرویس آی تی و فناوری انتخاب، این احتمال بسیار جالب و البته تعجب اور است چرا که هنوز هم شرکت اپل خط فراوریی مخصوص را به تجهیزات مرتبط با گوشی هایی اختصاص داده که از نمایشگرهای LCD بهره می برند.

از سوی دیگر یک مورد مشکوک در خصوص این تصمیم آیفون این است که اگر قرار باشد کیفیت همه نمایشگرهای آیفون به حالت LDC تغییر کند، تکلیف کاربرانی که در پی گوشی های مقرون به صرفه تر آیفون هستند چه می گردد؟ فراموش نکنیم که حدود 2 ماه قبل و پیش از شروع سال 2019 اعلام شد که آیفون برای احیای بازار خود به ویژه در آسیا همچنان گوشی های دانشجویی و کارمندی را با نمایشگرهای LCD فراوری خواهد نمود.

گواهی بر همین موضوع را هم می توان فروش بالای گوشی های XS دانست که محبوب ترین گوشی و پرفروش ترین نوع آیفون در ماه اکتبر بود چرا که قیمتی کمتر از 250 دلار داشت.

در کنار این اما و اگرها آیفون یک چالش بین المللی هم با برندهای چینی دارد. برندهایی که روز به روز قوی تر شده اند و حتی بعضی بازارهای آسیایی و اروپایی اپل را یک به یک تسخیر نموده اند. بنابراین اپل هیچ راهی ندارد، به جز این که کمی تغییرات در ساختار تصمیم گیری خود ایجاد کند و با بالا بردن کیفیت نظر مثبت بعضی کاربران را به خود جذب کند.

منبع: انتخاب
انتشار: 29 آذر 1401 بروزرسانی: 29 آذر 1401 گردآورنده: eranews.ir شناسه مطلب: 1878

به "آیفون با نمایشگرهای LCD خداحافظی می نماید؟ ، نگاهی به برنامه های اپل در سال 2020" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آیفون با نمایشگرهای LCD خداحافظی می نماید؟ ، نگاهی به برنامه های اپل در سال 2020"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید