3 کشته در اثر واژگونی قایق قاچاقچیان انسان در کالیفرنیا

به گزارش ارانیوز، رسانه های آمریکایی از واژگون شدن یک قایق مظنون به قاچاق انسان در سواحل سن دیگو در کالیفرنیا و کشته شدن حداقل سه نفر خبر داده اند.

3 کشته در اثر واژگونی قایق قاچاقچیان انسان در کالیفرنیا

به گزارش گروه بین الملل خبرنگاران، رسانه های آمریکایی از واژگون شدن یک قایق که مظنون به قاچاق انسان بود در سواحل سن دیگو در ایالت کالیفرنیا و کشته شدن حداقل سه نفر خبر داده اند.

براساس گزارش آسوشیتدپرس، بیش از بیست نفر نیز مجروح و به بیمارستان منتقل شده اند.

براساس این گزارش، نیرو های گاردساحلی و دیگر سازمان های امنیتی آمریکا ساعت 10 صبح روز یک شنبه به وقت محلی پس از دریافت گزارش از واژگونی یک قایق در نزدیکی سواحل صخره ای شبه جزیره پوینت لونا در سن دیگو وارد عمل شدند.

طی این عملیات، هفت نفر از میان امواج دریا بیرون کشیده شدند که سه نفر از آن ها جان باخته بودند. یک نفر در میان صخره ها زنده پیدا شده و 22 نفر دیگر نیز که توانسته بودند خودشان را به ساحل برسانند به بیمارستان منتقل شدند.

ریک رومئو از مقامات محلی گارد ساحلی سن دیگو گفته، هنگامی که ما به محل حادثه رسیدم قایق شکسته و از هم گسیخته شده بود و شرایط جوی بد و باد سرد و شدیدی در حال وزیدن بود.

مقامات محلی می گویند تعداد افراد روی این قایق بیش از ظرفیت آن بوده است و این نوع قایق ها معمولا برای انتقال مهاجران غیرقانونی از مکزیک به آمریکا توسط قاچاقچیان انسان مورد استفاده قرار می گیرد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 2 خرداد 1400 بروزرسانی: 2 خرداد 1400 گردآورنده: eranews.ir شناسه مطلب: 1325

به "3 کشته در اثر واژگونی قایق قاچاقچیان انسان در کالیفرنیا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "3 کشته در اثر واژگونی قایق قاچاقچیان انسان در کالیفرنیا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید