گلایه شدید وزیر از مسافران ، کار را سخت تر نکنید

به گزارش ارانیوز، وزیر بهداشت، به تشریح مهم ترین مصوبات جلسه روز شنبه ستاد ملی مبارزه با کرونا پرداخت.

گلایه شدید وزیر از مسافران ، کار را سخت تر نکنید

به گزارش ارانیوز از مهر، سعید نمکی در پایان جلسه ستاد ملی مبارزه با کرونا که با حضور رئیس جمهور برگزار شد، گفت: وزیر کشور، مسئول پیگیری مسائل امنیتی، اجتماعی و سیاسی مرتبط با بحران کرونا شدند. چون دلیل ندارد، وزیر بهداشت بخواهد هم اعلام کند، هم اعمال کند.

وی اضافه نمود: درست است که مسئولیت ستاد را بر عهده گرفته ام، ولی کار ما در وزارت بهداشت، اعلام استانداردها و پروتکل ها است ولی اعمال آنها قطعاً در توان و قدرت وزارت بهداشت نیست.

نمکی با عنوان این مطلب که کار اصلی وزارت بهداشت پرداختن به مسائل و مسائل بسیار حاد است که گرفتار آنها هستیم، ادامه داد: عزیزان دیگر به بقیه امور بپردازند، تا وزارت بهداشت اینقدر گرفتار کارهای جنبی نشود.

وزیر بهداشت تاکید کرد: باز هم از عزیزان تقاضا می کنم ما را همراهی کنند، اینقدر اجازه ندهند که به عنوان وزیر از مردم تقاضا و تمنا و خواهش کنم و اینقدر گوش ندهند تا دوستان تصمیمات تند و تیز برای اعمال محدودیت ها در ترددها و یا موارد دیگر تصمیم بگیرند.

نمکی ادامه داد: بارها از مردم تقاضا کرده ام بار ما را اضافه نکنند، ما در شرایط بسیار سختی به هموطنان خدمات می دهیم. کادر درمانی با بیشترین مسائل، شبانه روز در حال خدمت هستند و متأسفانه هموطنان عزیز ما با عدم شنیدن پیام ها و توصیه های ما، هم بر خودشان و همکاران ما کار را سخت تر می کنند. این اولین گلایه شدید بنده از کسانی است که روز گذشته سفرهای خودشان را شروع کردند.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 5 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 5 اردیبهشت 1399 گردآورنده: eranews.ir شناسه مطلب: 539

به "گلایه شدید وزیر از مسافران ، کار را سخت تر نکنید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گلایه شدید وزیر از مسافران ، کار را سخت تر نکنید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید